LimeSurvey Develop - en to lt translation catalogue (2436 entries)

en: %s cannot be left empty
lt: %s negali būti tuščias

en: %s duplicate records removed
lt: %s pašalinti dublikuoti įrašai

en: %s entries were not copied because they already existed
lt: %s įrašai buvo nenukopijuoti nes jie jau įrašyti

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
lt: %s įvestys buvo praleistos, nes jos įtrauktos į juodąjį sąrašą.

en: %s field(s) were successfully added.
lt: %s laukas (-ai) sėkmingai pridėti.

en: %s lines had a mismatching number of fields.
lt: %s eilutės neatitinka laukelių skaičiaus.

en: %s min. %s sec.
lt: %s min. %s sek.

en: %s new participants were created
lt: %s buvo sukurta naujų respondentų

en: %s of %s columns selected
lt: Pasirinkta stulpelių: %s iš %s

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
lt: %s seni atsakymai ir laikmačio duomenys sėkmingai importuoti.

en: %s old response(s) were successfully imported.
lt: %s seni atsakymai sėkmingai importuoti.

en: %s participants have been copied to the central participants table
lt: %s dalyviai buvo nukopijuoti į pagrindinę dalyvių lentelę

en: %s participants have been shared
lt: %s dalyviai bendrinami

en: %s records found in CSV file
lt: %s įrašų rasta CSV byloje

en: %s records have empty mandatory fields
lt: %s įrašai turi tuščius laukus kuriuos privaloma atsakyti

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
lt: %s įrašai turi nepilnus arba blogus atributus

en: %s records imported
lt: %s importuota įrašų

en: %s records in CSV
lt: %s įrašų CSV

en: %s records met minimum requirements
lt: %s įrašai atitiko minimalius rekalavimus

en: %s records were duplicate but had attributes updated
lt: %s įrašai buvo dubliuoti bet atributai buvo atnaujinti

en: %s records where the number of fields does not match
lt: %s įrašai kuriems nesutampa laukų skaičius

en: %s records with invalid email address removed
lt: %s įrašų su neteisingais el. pašto adresais pašalinti

en: %s response lines in your file.
lt: %s atsakymų eilutės jūsų faile.

en: %s responses already exist.
lt: Jau yra %s atsakymai(-ų).

en: %s responses cannot be inserted or updated.
lt: Atsakykmai, kurių negaalima atnaujinti: %s

en: %s responses were inserted.
lt: Įterpta atsakymų: %s

en: %s responses were updated.
lt: Atnaujinta atsakymų: %s

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
lt: %s įrašai yra dublikatai ir jiems nereikia sukurti naujų dalyvių.

en: %s%% completed
lt: %s%% įvykdyta

en: 'Other:' comment mandatory
lt: 'Kita' komentaras privalomas

en: (Autodetect)
lt: (Automatiškai rasti)

en: (Iconv Library not installed)
lt: (neįdiegta piktogramų biblioteka)

en: (No target question)
lt: (Nėra tikslinio klausimo)

en: (None)
lt: (Nėra)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
lt: (Pasirinkite kelis žymių rinkinio failus naudodami Ctrl mygtuką)

en: (Sub-)question width
lt: (Sub-)klausimo plotis

en: (none)
lt: (nėra)

en: 16 or up
lt: 16 ar daugiau

en: 1st quartile (Q1)
lt: Pirma kvartilė (Q1)

en: 1st time limit warning CSS style
lt: Pirmojo įspėjimo CSS stilius

en: 1st time limit warning message
lt: Pirmojo įspėjimo tekstas

en: 1st time limit warning message display time
lt: Pirmojo įspėjimo rodymo laikas

en: 1st time limit warning message timer
lt: Pirmojo įspėjimo momentas

en: 2nd quartile (Median)
lt: Antra kvartilė (Median)

en: 2nd time limit warning CSS style
lt: Antrojo įspėjimo CSS stilius

en: 2nd time limit warning message
lt: Antrojo įspėjimo tekstas

en: 2nd time limit warning message display time
lt: Antrojo įspėjimo rodymo laikas

en: 2nd time limit warning message timer
lt: Antrojo įspėjimo momentas

en: 3rd quartile (Q3)
lt: Trečia kvartilė (Q3)

en: 5 Point Choice
lt: 5 punktų pasirinkimas

en: 7bit Swedish
lt: 7bit Švedų

en: <No default value>
lt: <Nėra numatytosios reikšmės>

en: <no data>
lt: <nėra duomenų>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
lt: Yra sukurta šios lentelės kopija ir ją gali administruoti administratorius.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
lt: Tęsiant bus sukurta šios lentelės kopija. Sistemos administratorius turės prieigą prie lentelės.

en: A database named "%s" already exists.
lt: Duomenų bazė pavadinimu "%s" jau egzistuoja.

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
lt: Neaktyvi apklausa nepasiekiama dalyviams (rodomas tik pranešimas kad jiems negalima matyti šios apklausos).

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
lt: Bus rodomas visų klausimų indeksas, dalyviai galės peršokti tarp svarbių klausimų.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
lt: Bus rodomas klausimo indeksas; dalyviai galės pareidinėti prie juos dominančių klausimų.

en: A template with that name already exists.
lt: Jau yra šablonas tokiu pavadinimu.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
lt: Vartotojo vardas nebuvo pateiktas arba vartotojo vardas negaliojantis.

en: AND/OR Date is
lt: IR/ARBA data

en: ARMSCII-8 Armenian
lt: ARMSCII-8 Armėnų

en: Abbreviated question text
lt: Sutrumpintas klausimo tekstas

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
lt: Galimybė keisti klausimus, grupes ir parametrus vis dar apribota.

en: Absolute value
lt: Absoliuti reikšmė

en: Access
lt: Prieiga

en: Access denied
lt: Priėjimas draudžiamas

en: Access denied!
lt: Prieiga negalima!

en: Action
lt: Veiksmas

en: Action to perform when time limit is up
lt: Pasirinkite, kas turi vykti, kai pasibaigs laiko limitas.

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Activate Survey
lt: Aktyvuoti apklausą

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
lt: Aktyvuoti žemėlapio rodymą virš įvedimo lauko, kuriame vartotojas gali pasirinkti vietovę

en: Active
lt: Aktyvuota

en: Active surveys
lt: Aktyvuotos apklausos

en: Add
lt: Pridėti

en: Add URL parameter
lt: Pridėti URL parametrą

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
lt: Pridėti mygtuką atstatyti slankiklį. Jei pasirinksite pradinę reikšmę, jis laikilį nustatys į pradinę reikšmę, priešingu atveju išvalys atsakymą.

en: Add a language:
lt: Pridėti kalbą:

en: Add a new question
lt: Pridėti naują klausimą

en: Add a prefix to the answer field
lt: Prie atsakymo laukelio bus pridėtas priešdėlis

en: Add a suffix to the answer field
lt: Prie atsakymo laukelio bus pridėta priesaga

en: Add and edit conditions
lt: Pridėti ir redaguoti sąlygas

en: Add another record
lt: Pridėti kitą įrašą

en: Add answer
lt: Pridėti atsakymą

en: Add attribute
lt: Pridėti atributą

en: Add condition
lt: Pridėti sąlygą

en: Add fields
lt: Pridėti laukus

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Add group
lt: Pridėti grupę

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Add new question to group
lt: Pridėti naują klausimą grupėje

en: Add new user group
lt: Pridėti naują vartotojų grupę

en: Add or delete groups
lt: Pridėti arba panaikinti grupes

en: Add or delete questions
lt: Pridėti arba panaikinti klausimus

en: Add or delete subquestions or change their codes
lt: Pridėti arba panaikinti išplėstinius klausimus, teiginius ar pakeisti jų kodus

en: Add participant
lt: Pridėti dalyvį

en: Add participant to survey
lt: Pridėti dalyvį į apklausą

en: Add participants to central database
lt: Pridėti dalyvius į pagrindinę duomenų bazę

en: Add participants to survey
lt: Pridėti dalyvius į apklausą

en: Add question
lt: Pridėti klausimą

en: Add question group
lt: Pridėti klausimų grupę

en: Add scenario
lt: Pridėti scenarijų

en: Add token entry
lt: Pridėti naują įrašą

en: Add user
lt: Pridėti vartotoją:

en: Add user group
lt: Pridėti vartotojų grupę

en: Add value
lt: Pridėti reikšmę

en: Additional Languages
lt: Papildomos kalbos

en: Admin login name
lt: Administratoriaus prisijungimo vardas

en: Admin login password
lt: Administratoriaus prisijungimo slaptažodis

en: Administration
lt: Administravimas

en: Administrator credentials
lt: Administratoriaus duomenys

en: Administrator email
lt: Administratoriaus el. pašto adresas

en: Administrator name
lt: Administratoriaus vardas

en: Administrator name:
lt: Administratoriaus vardas:

en: Administrator:
lt: Administratorius:

en: Afrikaans
lt: Afrikiečių

en: After
lt: Po

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
lt: Kai paspausite mygtuką "Išsaugoti", galėsite užverti naršyklės langą arba toliau atsakinėti į klausimus.

en: Albanian
lt: Albanų

en: All
lt: Visi

en: All answers are already selected in this quota.
lt: Visi klausimai jau parinkti šioje kvotoje.

en: All answers meet consistency standards.
lt: Visi atsakymai atitinka nuoseklumo standartus.

en: All assessments meet consistency standards.
lt: Visi įvertinimai atitiko nuoseklumo standartus.

en: All conditions in this survey have been deleted.
lt: Visos šios apklausos sąlygos buvo ištrintos.

en: All conditions meet consistency standards.
lt: Visos sąlygos atitinka nuoseklumo standartus.

en: All conditions scenarios were renumbered.
lt: Visi sąlygų scenarijai buvo perskaičiuoti.

en: All default values meet consistency standards.
lt: Visos reikšmės pagal nutylėjimą atitinka nuoseklumo standartus.

en: All emails were sent.
lt: Visi el. laiškai išsiųsti.

en: All groups meet consistency standards.
lt: Visos grupės atitinka nuoseklumo standartus.

en: All in one
lt: Visi viename

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
lt: Visos vartotojo apklausos buvo perkeltos į %s.

en: All old survey tables meet consistency standards.
lt: Visos senos apklausų lentelės atitinka nuoseklumo standartus.

en: All participant information is lost.
lt: Visa dalyvių informacija prarasta.

en: All question attributes meet consistency standards.
lt: Visi klausimų atributai atitinka nuoseklumo standartus.

en: All questions meet consistency standards.
lt: Visi klausimai atitinka nuoseklumo standartus.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
lt: Visi klausimai, atsakymai ir pan. pašalinus kalbas bus prarasti. Ar esate tikras?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
lt: Vėl galima redaguoti visus klausimus, grupes ir parametrus

en: All quota language settings meet consistency standards.
lt: Visos kvotos kalbų nuostatos atitinka vientisumo standartus.

en: All quota quota members meet consistency standards.
lt: Visi kvotos nariai atitinka vientisumo standartus.

en: All quotas meet consistency standards.
lt: Visos kvotos atitinka nuoseklumo kriterijus.

en: All responses
lt: Visi atsakymai

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
lt: Visi atsakymai su LimeSurvey daugiau nebepasiekiami.

en: All survey language settings meet consistency standards.
lt: Visi apklausos kalbų nustatymai atitinka nuoseklumo standartus.

en: All surveys meet consistency standards.
lt: Visos apklausos atitiko nuoseklumo standartus.

en: All the attributes are automatically mapped
lt: Visi atributai susieti automatiškai.

en: All tokens
lt: Visi įrašai

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
lt: Ar leisti pridėdi į apklausą dalyvius, kurie įtraukti į juodąjį sąrašą:

en: Allow only numerical input
lt: Leisti įvesti tik skaičius?

en: Allow only numerical input for 'Other' text
lt: Pasirinkite ar 'Kita' komentarų laukelyje leisti įvesti tik skaičius

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
lt: Leisti dalyviui pačiam save atblokuoti:

en: Allow reset the slider
lt: Leisti atstatyti slankiklį

en: Allowed file types
lt: Leistini failų tipai

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
lt: Leidžiami kableliais atskiriamų formatų failų tipai, pvz., pdf, doc, odt

en: Always
lt: Visada

en: Always hide this question
lt: Visada slėpti šį klausimą

en: Amharic
lt: Amharik

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
lt: El. laiškas su prisijungimo prie apklausos duomenimis išsiųstas nurodytu adresu. Gautame laiške paspauskite ant apklausos nuorodos ir pradėkite pildyti klausimyną.

en: An email has been sent with details about your saved survey
lt: El. laiškas su išsaugotos apklausos detalėmis buvo išsiųstas

en: An email with a generated password was sent to the user.
lt: El. laiškas su sukurtu slaptažodžiu išsiųstas vartotojui.

en: An error occurred saving a response to survey id
lt: Įvyko klaida išsaugant atsakymus aplausai, kurios ID

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
lt: Apklausa kurios galiojimas baigėsi nepasiekiama dalyviams (jie matys pranešimą kad apklausa pasibaigusi).

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
lt: Atnaujinant įvyko nepataisoma klaida. Klaida išsamiau:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
lt: Įvyko nežinoma klaida, todėl Jūsų atsakymų išsaugoti neįmanoma.

en: Anonymized responses
lt: Anoniminiai atsakymai

en: Anonymized responses?
lt: Atsakymai anoniminiai?

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Answer codes
lt: Atsakymų kodai

en: Answer matched (regexp)
lt: Atsakymas atitiko (regexp)

en: Answer must be %s
lt: Atsakymas turi būti %s

en: Answer must be between %s and %s
lt: Atsakymas turi būti nuo %s iki %s

en: Answer must be greater or equal to %s
lt: Atsakymas turi būti lygus arba didesnis už %s

en: Answer must be less or equal to %s
lt: Atsakymas turi būti lygus arba mažesnis už %s

en: Answer options
lt: Atsakymo pasirinkimas

en: Answer options were successfully saved.
lt: Atsakymų parinktys sėkmingai išsaugotos.

en: Answer prefix
lt: Atsakymo priešdėlis

en: Answer suffix
lt: Atsakymo priesaga

en: Answer was
lt: Atsakymas buvo

en: Answer was NOT
lt: Atsakymas NEBUVO

en: Answer was greater than
lt: Atsakymas buvo didesnis nei

en: Answer was greater than or equal to
lt: Atsakymas buvo didesnis nei

en: Answer was less than
lt: Atsakymas buvo mažesnis nei

en: Answer was less than or equal to
lt: Atsakymas buvo mažesnis arba lygus

en: Answers
lt: Atsakymai

en: Answers and tokens have been re-opened.
lt: Atsakymai ir kodai buvo vėl atverti.

en: Answers cleared
lt: Atsakymai išvalyti

en: Answers from this response
lt: Respondento atsakymai

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
lt: Atsakymai su 0 (nuliniu) kodu arba tuščias kodas yra neleidžiami ir nebus išsaugoti

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
lt: Atsakymas|Kairė-slankiklis-tekstas|Dešinė-slankiklis-teksto skirtuvo skaitmuo

en: Apr
lt: Balandis

en: April
lt: Balandis

en: Arabic
lt: Arabų

en: Arc cosine
lt: Arkkosinusas

en: Arc sine
lt: Arksinusas

en: Arc tangent
lt: Arktangentas

en: Arc tangent of two variables
lt: Dviejų kintamųjų arktangentas

en: Are you really sure you want to *delete* some incomplete answers and reset the completed state of both answers and tokens?
lt: Ar esate tikras, kad norite *panaikinti* nepilnus atsakymus ir atstatyti (panaikinti) užbaigtumo būseną atsakymams ir kodams?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
lt: Ar tikrai norite panaikinti visas nustatytas sąlygas šiam scenarijui?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
lt: Ar tikrai norite panaikinti pasirinktus įrašus?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti šį URL parametrą?

en: Are you sure you want to delete this condition?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šią sąlygą?

en: Are you sure you want to delete this entry?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šį įrašą?

en: Arithmetic mean
lt: Aritmetinis vidurkis

en: Armenian
lt: Armėnų

en: Array
lt: Masyvas eilutėmis

en: Array (10 Point Choice)
lt: Masyvas (10 punktų pasirinkimas)

en: Array (5 Point Choice)
lt: Masyvas (5 punktų pasirinkimas)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
lt: Masyvas (Didinti/Toks pat/Mažinti)

en: Array (Numbers)
lt: Masyvas (Skaičiai)

en: Array (Texts)
lt: Masyvas (Tekstai)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
lt: Masyvas (Taip/Ne/Abejojantis)

en: Array by column
lt: Masyvas stulpeliais

en: Array dual scale
lt: Masyvas su dviem stulpeliais

en: Array filter
lt: Masyvo filtras

en: Array filter exclusion
lt: Masyvo filtro pašalinimas

en: Array filter style
lt: Masyvo filtravimo stilius

en: Arrays
lt: Masyvai

en: As a last step you should clear your browser cache now.
lt: Paskutiniame žingsnyje Jūs turėtumėte išvalyti naršyklės podėlį (cache).

en: Assessment details
lt: Įvertinimo išsamesnis aprašymas

en: Assessment group score
lt: Įvertinimų grupės rezultatas

en: Assessment heading
lt: Įvertinimo antraštė

en: Assessment rules
lt: Įvertinimų taisyklės

en: Assessment value
lt: Vertinimo reikšmė

en: Assessment:
lt: Įvertinimas:

en: Assessments
lt: Įvertinimai

en: Assessments mode not activated
lt: Testavimo režimas neaktyvus

en: At beginning
lt: Pradžioje

en: At end
lt: Pabaigoje

en: At least one installed
lt: Įdiegtas bent vienas

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
lt: Dėmesio: kai kurių klausimų kodai buvo atnaujinti. Atidžiai patikrinkite šiuos kodus, nes atnaujinimas gali netikti pakeistoms išraiškoms.

en: Attribute %s (%s)
lt: Atributas (%s) (%s)

en: Attribute %s was deleted.
lt: Atributas %s buvo ištrintas.

en: Attribute display setting updated
lt: Atributo vaizdavimo nuostata atnaujinta

en: Attribute field
lt: Požymių lauko pavadinimas

en: Attribute management
lt: Atributo valdymas

en: Attribute name:
lt: Atributo pavadinimas:

en: Attribute settings
lt: Atributo nustatymai

en: Attribute type
lt: Atributo tipas

en: Attribute type:
lt: Atributo tipas:

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
lt: Atributų reikšmės egzistuojantiems dalyviams buvo atnaujintos pagal dalyvių įrašus

en: Attribute values for existing participants have been updated from the token records
lt: Atributų reikšmės egzisuotjantiems dalyviams buvo atnaujintos naudojant žymos įrašus

en: Attribute visible:
lt: Atributas matomas:

en: Attribute was saved.
lt: Atributas išsaugotas.

en: Attributes to be created
lt: Sukurti atributus

en: Attributes to export:
lt: Eksportuoti atributus:

en: Aug
lt: Rugpjūtis

en: August
lt: Rugpjūtis

en: Authentication method
lt: Autentifikacijos būdas

en: Auto Translate
lt: Automatinis vertimas

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
lt: Automatiškai parinkti išskirtinį nustatymą, jei visi kiti parinkti

en: Autoload URL
lt: Automatiškai paleisti URL

en: Autoload URL:
lt: Automatiškai užklauti URL:

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Automatic (UTF-8)
lt: Automatinis (UTF-8)

en: Available languages:
lt: Galimos kalbos:

en: Average
lt: Vidurkis

en: Average file size
lt: Vidutinis failo dydis

en: Average interview time:
lt: Vidutinis interviu laikas:

en: Average no. of files per respondent
lt: Failai vienam respondentui (ne vidurkis)

en: Average size per respondent
lt: Vidutinis dydis vienam respondentui

en: Back
lt: Atgal

en: Back to Response Import
lt: Atgal prie įkeltų atsakymų

en: Back to main menu
lt: Atgal į pagrindinį meniu

en: Bar chart
lt: Stulpelių grafikas

en: Base language
lt: Pagrindinė kalba

en: Base language:
lt: Pagrindinė kalba:

en: Basic admin notification
lt: Pranešimas administratoriui

en: Basic admin notification email body:
lt: Pagrindinio administrarotiaus įspėjimo tekstas:

en: Basic admin notification subject:
lt: Pagrindinio administratoriaus įspėjimo tema (subject):

en: Basic email notification is sent to:
lt: Pagrindinį pranešimą siųsti el. paštu:

en: Basic notification attachments:
lt: Pagrindinio įspėjimo priedėliai (attachments):

en: Basque
lt: Baskų

en: Before
lt: Prieš tai

en: Belarusian
lt: Baltarusų

en: Big5 Traditional Chinese
lt: Didysis 5 Tradicinė kinų kalba

en: Binary pseudo charset
lt: Dvigubas pseudo simbolių rinkinys

en: Binary safe case-insensitive string comparison
lt: Dvejetainiškai saugus eilučių sulyginimas (raidžių dydis nesvarbu)

en: Binary safe string comparison
lt: Dvejetainiu požiūriu saugus eilutės palyginimas

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
lt: Įtraukti dalyvį į visų apklausų juodąjį sąrašą jei pažymėtas laukas:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
lt: Įtraukti dalyvį į juodąjį sąrašą visoms naujoms apklausoms jei pažymėtas laukas:

en: Blacklist settings
lt: Juodojo sąrašo nustatymai

en: Blacklisted
lt: Įtrauktas į juodąjį sąrašą.

en: Blacklisted participants
lt: Į juodąjį sąrašą įtraukti dalyviai

en: Bosnian
lt: Bosnių

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
lt: Sugrįžtančių laiškų apdorojimas gali būti įjungtas visoje programoje, arba tik šioje apklausoje.

en: Bounce settings
lt: Grįžtamojo ryšio parinktys

en: Bounce settings have been saved.
lt: Grįžtamosios parinktys išsaugotos.

en: Browse
lt: Ieškoti

en: Browse responses
lt: Naršyti atsakymus

en: Browse saved responses
lt: Naršyti išsaugotus atsakymus

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
lt: Versijos darinys sėkmingai atnaujintas iki %s.

en: Bulgarian
lt: Bulgarų

en: But this one isn't.
lt: Šis visai trumpas.

en: By question group
lt: Pagal klausimų grupes

en: CPDB CSV summary
lt: Pagrindinės dalyvių duomenų bazės CSV sąvadas

en: CPDB mapping
lt: CPDB susiejimas

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
lt: Galite įrašyti žinutės, kuri rodoma laikmačiui skaičiuojant laiką CSS stilių.

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
lt: Galite įrašyti pabaigos žinutės CSS stilių.

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
lt: Galite įrašyti pirmojo įspėjimo CSS stilių.

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
lt: Galite įrašyti antrojo įspėjimo CSS stilių.

en: CSV field names
lt: CSV laukų pavadinimai

en: CSV input format
lt: Įkeliamo CSV failo formatas

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
lt: Apskaičiuoti pavyzdžio standartinį nuokrypį skaičių sąrašui

en: Calculate the sum of values in an array
lt: Apskaičiuoti masyvo reikšmių sumą

en: Calculates the exponent of e
lt: Apskaičiuoti e eksponentę

en: Calculation
lt: Skaičiavimas

en: Can edit?
lt: Gali redaguoti?

en: Can't connect to the LDAP directory
lt: Negali jungtis prie LDAP direktorijas

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
lt: Neįmanoma atnaujinti kortelės nes naudajate besidubliuojančius kodus.

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Cancel editing
lt: Nutraukti redagavimą

en: Cannot be changed
lt: Neįmanoma pakeisti

en: Cannot import the VVExport file.
lt: Neįmanoma įrašyti VVEksporto failo.

en: Case-insensitive strstr
lt: Eilutės raidžių dydis nesvarbus

en: Catalan
lt: Katalonų

en: Catalan (Valencian)
lt: Katalonų (Valencijos)

en: Category separator
lt: Kategorijų skirtukas

en: Central participants database summary
lt: Pagrindinės dalyvių duomenų bazės sąvadas

en: Change log
lt: Pakeitimų žurnalas

en: Change the display style of the month when using select boxes
lt: Pakeisti mėnesio vaizdavimo stilių kai naudojamos pasirinkimo dėžutės (select boxes)

en: Change the language
lt: Pakeisti kalbą

en: Character set of file:
lt: Failo koduotė:

en: Character set of the file:
lt: Failo koduotė:

en: Chart type
lt: Grafiko tipas

en: Check again
lt: Patikrinti dar kartą

en: Check any that apply
lt: Pažymėkite visus, kurie tinka

en: Check data
lt: Patikrinti duomenis

en: Check survey logic for current question group
lt: Patikrinti apklausos logiką šiai klausimų grupei

en: Checkbox is checked
lt: Varnelė pažymėta

en: Checkbox is unchecked
lt: Varnelė nepažymėta

en: Checkbox layout
lt: Žymimųjų langelių išdėstymas

en: Checked
lt: Patikrinta

en: Checking basic requirements...
lt: Tikrinami pagrindiniai reikalavimai...

en: Checking existing LimeSurvey files...
lt: Tikrinami esami LimeSurvey failai...

en: Chinese (Simplified)
lt: Kinų (supaprastinta)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
lt: Kinų (Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
lt: Kinų (taivaniečių)

en: Choice header
lt: Pasirinkimo antraštė

en: Choice of rank %s
lt: %s rango pasirinkimas

en: Choose one of the following answers
lt: Pasirinkite vieną iš atsakymų:

en: Choose the CSV file to upload:
lt: Pasirinkite įkeliamą CSV failą:

en: Choose the file to upload:
lt: Pasirinkti failą įkėlimui:

en: Choose when user can add a comment
lt: Pasirinkite, kada vartotojas galės pridėti komentarą

en: Choose your language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Circle
lt: Apskritimas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Click here to log in.
lt: Spauskite čia norėdami prisijungti.

en: Click here to start the survey.
lt: Paspauskite čia norėdami pradėti apklausą.

en: Click on the following button if you want to
lt: Paspauskite šį mygtuką norėdami

en: Clicking 'Yes' will generate tokens for all those in this token list that have not been issued one. Continue?
lt: Paspaudus 'Taip' bus sugeneruotos žymos visiems žymų sąraše esantiems nariams kurie dar neturėjo žymos. Tęsti?

en: Close
lt: Užverti

en: Close editor
lt: Uždaryti redaktorių

en: Code
lt: Kodai

en: Code filter
lt: Kodų filtras

en: Code:
lt: Kodas:

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: ComfortUpdate step %s
lt: Patogaus atnaujinimo (ComfortUpdate) %s žingsnis

en: Comma
lt: Kablelis

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment only when
lt: Komentuoti tik kai

en: Comment only when you choose an answer.
lt: Komentuokite tik kai pasirinkote atsakymą.

en: Comment only when you don't choose an answer.
lt: Komentuokite tik kai negalite pasirinkti asakymo.

en: Comment your answers.
lt: Pakomentuokite savo atsakymus.

en: Comments
lt: Komentarai

en: Compare a string to a regular expression pattern
lt: Palyginti eilutę su "regular expression" sąlyga

en: Comparison operator
lt: Palyginimo funkcija

en: Compatible
lt: Suderinama

en: Compatible with type coercion
lt: Suderinama su tipų konvertavimu

en: Completed
lt: Baigta

en: Completed responses only
lt: Tik užbaigti atsakymai

en: Completed?
lt: Baigta?

en: Condition
lt: Sąlyginis

en: Condition successfully copied
lt: Sąlyga sėkmingai nukopijuota

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
lt: Sąlyga sėkmingai nukopijuota (kai kurios buvo praleistos, nes dubliavosi)

en: Conditional processing
lt: Sąlyginis apdorojimas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Conditions designer
lt: Sąlygų kūrėjas

en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Configuration directory is not writable
lt: Konfigūracijos direktorija nėra rašoma.

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Confirm your admin password
lt: Patvirtinkite administratoriaus slaptažodį

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Confirmation attachments:
lt: Patvirtinimo priedėliai (attachments):

en: Confirmation email
lt: Patvirtinimo el. laiškas:

en: Confirmation email body:
lt: Patvirtinimo el. laiško tekstas:

en: Confirmation email subject
lt: Patvirtinimo el. laiško tema

en: Confirmation email subject:
lt: Patvirtinimo el. laiško pavadinimas:

en: Confirmation of your participation in our survey
lt: Patvirtinimas, kad dalyvavote apklausoje

en: Connection with database failed. Please check database location, user name and password and try again.
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės. Patikrinkite duomenų bazės adresą, vartotojo varda ir slaptažodį ir pabandykite iš naujo.

en: Constant
lt: Pastovus

en: Continue
lt: Tęsti

en: Continue?
lt: Tęsti?

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
lt: Konvertuoti 8 bitų eilutę į "quoted printable" eilutę

en: Convert a date/time string to unix timestamp
lt: konvertuoti datos/laiko eilutę į Unix laiko žymą

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
lt: Konvertuoti skaitines reikšmes naudojant skaičių reikšmes iš inputTable ir outputTable

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
lt: Konvertuoti "quoted-printable" silutę į 8 bitų eilutę

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lt: Pakeisti visus HTML kodus į jų atitinkamus simbolius (visuomet naudojama ENT_QUOTES ir UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lt: Pakeisti visus simbolius į HTML kodus (visuomet naudojama ENT_QUOTES ir UTF-8)

en: Convert resource links?
lt: Konvertuoti išteklių nuorodas?

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lt: Pavesti HTML kodus atgal į simbolius (visuomet naudojama ENT_QUOTES ir UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
lt: Paverstis visus specialius simbolius į HTML kodą (visuomet naudojama ETV_QUOTES ir UTF-8)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy advanced settings?
lt: Kopijuoti išplėstines nuostatas?

en: Copy answer options?
lt: Kopijuoti atsakymo pasirinkimus?

en: Copy conditions
lt: Kopijuoti sąlygas

en: Copy failed
lt: Nukopijuoti nepavyko

en: Copy of survey is completed.
lt: Apklausos kopijavimas baigtas.

en: Copy question
lt: Kopijuoti klausimą

en: Copy subquestions?
lt: Kopijuoti išplėstinius klausimus, teiginius?

en: Copy survey
lt: Kopijuoti apklausą

en: Core plugin can not be disabled.
lt: Pagrindinis įskiepis negali būti išjungtas.

en: Corrected time:
lt: Pataisytas laikas:

en: Cosine
lt: Kosinusas

en: Could not connect to LDAP server.
lt: Nepavyko prisijungti prie LDAP serverio.

en: Could not delete user group.
lt: Vartotojų grupės pašalinti negalima.

en: Could not delete user group. No group selected.
lt: Vartotojų grupės pašalinti negalima. Nepasirinkta grupė.

en: Could not delete user. User was not supplied.
lt: Neįmanoma pašalinti vartotojo. Vartotojas nebuvo pateiktas.

en: Could not modify user data.
lt: Negalima atnaujinti vartotojo duomenų.

en: Count
lt: Skaičiuoti

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
lt: Skaičiuoti kiekvieno klausimo statistiką pagal atsakymų skaičių.

en: Count the number of answered questions in the list
lt: Suskaičiuoti kiek klausimų atsakyta iš sąrašo

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
lt: Skaičiuoti atsakytų klausimų skaičių sąraše kurie atitinka pirmąjį argumentą

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lt: Skaičiuoti atsakytų klausimų skaičių sąraše kurie atitinka kriterijus

en: Create
lt: Sukurta

en: Create a new question group inside your survey.
lt: Sukurti naują klausimų grupę Jūsų apklausoje.

en: Create database
lt: Sukurti duomenų bazę

en: Create one or more questions inside the new question group.
lt: Sukurkite vieną ar daugiau klausimų naujoje klausimų grupėje.

en: Create or import new label set(s)
lt: Sukurti, įkelti naują žymių rinkinį

en: Create tokens
lt: Kodų kūrimas

en: Create, import, or copy survey
lt: Sukurti, įkelti arba kopijuoti apklausą

en: Create/edit user groups
lt: Sukurti/redaguoti vartotojų grupes

en: Created by
lt: Sukurta

en: Croatian
lt: Kroatų

en: Current
lt: Dabartinis

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
lt: Šiuo metu apklausai nėra sukonfigūruota jokių papildomų kalbų.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
lt: Šiuo metu nėra nustatytos sąlygos šiai apklausai.

en: Currently we detect and handle the following changes:
lt: Šiuo metu mes aptinkame ir apdorojame šiuos pakeitimus:

en: Czech
lt: Čekų

en: Czech (informal)
lt: Čekų (neformali)

en: DATA TO BE ENTERED
lt: DUOMENYS, KURIUOS REIKIA ĮVESTI

en: DEC West European
lt: DEC vakarų Europos

en: DOS Central European (cp852)
lt: DOS Centrinės Europos (cp852)

en: DOS Cyrillic (cp866)
lt: DOS Kirilica (cp866)

en: DOS West European (cp850)
lt: DOS Vakarų Europos (cp850)

en: Danish
lt: Danų

en: Data consistency check
lt: Datos nuoseklumo tikrinimas

en: Data entry
lt: Duomenų įvedimas

en: Data entry screen
lt: Atsakymų įvedimo langas

en: Data redundancy check
lt: Duomenų dubliavimo patikrinimas

en: Data selection
lt: Duomenų pasirinkimas

en: Data selection:
lt: Duomenų pasirinkimas:

en: Data view control
lt: Duomenų vaizdusis valdymas

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Database %s has been successfully populated.
lt: Duomenų bazė '%s' sėkmingai sukurta.

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės konfigūracija

en: Database creation
lt: Duomenų bazės kūrimas

en: Database doesn't exist!
lt: Duomenų bazė neegzistuoja!

en: Database has been created.
lt: Duomenų bazė sukurta.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
lt: Duomenų bazė sėkmingai atnaujinta į versiją %s

en: Database location
lt: Duomenų bazės vieta

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database settings
lt: Duomenų bazės nustatymai

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: Database upgrade
lt: Duomenų bazės atnaujinimas

en: Database user
lt: Duomennų bazės vartotojo vardas

en: Date
lt: Data

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
lt: Data (YYYY-MM-DD) lygi

en: Date added
lt: Pridėjimo data

en: Date entered is invalid!
lt: Įvesta neteisinga data!

en: Date format:
lt: Datos formatas:

en: Date is
lt: Data:

en: Date last action
lt: Paskutinio veiksmo data

en: Date stamp?
lt: Laiko žyma?

en: Date started
lt: Pradėjimo data

en: Date submitted
lt: Išsiuntimo data

en: Date/Time
lt: Data/Laikas

en: Date/Time format
lt: Datos/laiko formatas

en: Datestamp
lt: Datos spaudas

en: Day
lt: Diena

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: Deactivate Survey
lt: Deaktyvuota apklausa

en: Deactivate survey
lt: Deaktyvuoti apklausą

en: Deactivated result tables
lt: Deaktyvuotos rezultatų lentelės

en: Deactivation
lt: Deaktyvacija

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lt: Gerbiama (-as) {FIRSTNAME},
    
    nesenai mes Jus pakvietėme dalyvauti apklausoje {SURVEYNAME}.
    
    Mes pastebėjome, kad Jūs dar neužpildėte klausimyno ir norėtumėme Jums priminti, kad tai dar galite padaryti.
    
    Jeigu norite dalyvauti apklausoje spragtelėkite šią nuorodą: {SURVEYURL}
    
    Nuoširdžiai dėkojame.
    
    {ADMINNAME}, el. paštas: {ADMINEMAIL}
    
    --------------------------------------------------------

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
lt: Gerbiama (-as) {FIRSTNAME},
    
    Jūs arba kitas asmuo pasinaudojęs Jūsų el. paštu užsiregistravo dalyvauti apklausoje {SURVEYNAME}.
    
    Norėdami pradėti pildyti apklausos klausimyną, spragtelėkite ant šios nuorodos: {SURVEYURL}
    
    Nuoširdžiai dėkojame.
    
    Jei turite klausimų susijusių su šia apklausa arba ne Jūs registravotės dalyvauti apklausoje ir manote, kad šį el. laišką gavote per klaidą, prašome susisiekti su mumis el. paštu: {ADMINEMAIL}
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
lt: Gerbiama (-as) {FIRSTNAME},
    
    šis laiškas patvirtina, kad Jūs dalyvavote apklausoje {SURVEYNAME} ir jūsų įvesti duomenys yra išsaugoti. Labai Jums dėkojame.
    
    Jeigu turite klausimų, susisiekite su mumis el. paštu: {ADMINEMAIL}
    
    Pagarbiai,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
lt: Gerbiama (-as) {FIRSTNAME},
    kviečiame Jus dalyvauti apklausoje.
    
    Apklausos pavadinimas:
    {SURVEYNAME}
    {SURVEYDESCRIPTION}
    
    Norėdami pradėti pildyti klausimyną spragtelėkite ant žemiau esančios nuorodos.
    {SURVEYURL}
    
    Nuoširdžiai dėkojame.
    
    {ADMINNAME}, el. paštas: {ADMINEMAIL}
    
    ----------------------------------------------

en: Dec
lt: Gruodis

en: December
lt: Gruodis

en: Decimal mark:
lt: Dešimtainis simbolis:

en: Decrease
lt: Sumažinti

en: Default
lt: Numatytoji

en: Default HTML editor mode:
lt: Numatytoji HTML redaktoriaus būsena:

en: Default answer for scale %s:
lt: Numatytasis atsakymas %s stulpeliui:

en: Default answer value:
lt: Numatytoji atsakymo reikšmė:

en: Default answers
lt: Numatytieji atsakymai

en: Default attribute name:
lt: Numatytasis atributo pavadinimas:

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
lt: Numatytosios koordinates žemėlapyje, kai puslapis atveriamas pirmąjį kartą. Formatas: platuma [tarpas] ilguma

en: Default language
lt: Kalba pagal nutylėjimą

en: Default position
lt: Numatytoji vieta

en: Default scenario
lt: Numatytasis scenarijus

en: Default site admin email:
lt: Svetainės administratoriaus el. paštas:

en: Default site bounce email:
lt: Iš svetainės išsiųsti laiškai gaunami adresu:

en: Default site language:
lt: Numatytojo puslapio kalba:

en: Default value for option 'Other':
lt: Numatytoji reikšmė parinkčiai 'Kita':

en: Default value settings were successfully saved.
lt: Numatytojų reikšmių parinktys sėkmingai išsaugotos.

en: Default value:
lt: Reikšmė pagal nutylėjimą:

en: Default:
lt: Pagal nutylėjimą:

en: Delete
lt: Panaikinti

en: Delete User
lt: Panaikinti vartotoją

en: Delete all conditions
lt: Panaikinti visas sąlygas

en: Delete all incomplete answers that correspond to a token for which a completed answers is already recorded
lt: Panaikinti visus nepilnus atsakymus, kurie susieti su kodais, pagal kuriuos yra įrašyti pilni atsakymai.

en: Delete attribute
lt: Ištrinti atributą

en: Delete checked items!
lt: Panaikinti pasirinktus punktus!

en: Delete current question group
lt: Panaikinti klausimų grupę

en: Delete current user group
lt: Ištrinti esamą vartotojų grupę

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
lt: Dalyvį, kuris įtrauktas į globalų juodąjį sąrašą pašalinti iš duomenų bazės:

en: Delete label set
lt: Panaikinti žymių rinkinį

en: Delete marked responses
lt: Panaikinti pažymėtus atsakymus

en: Delete one or more participants...
lt: Ištrinti vieną ar daugiau dalyvių...

en: Delete survey
lt: Panaikinti apklausą

en: Delete the selected entries
lt: Panaikinti pasirinktus įrašus

en: Delete this attribute:
lt: Ištrinti šį atributą:

en: Delete this entry
lt: Ištrintį šį įrašą

en: Delete this response
lt: Panaikinti šį atsakymą

en: Delete this user
lt: Panaikinti šį vartotoją

en: Delete token attribute %s
lt: Ištrinti žymos atributą %s

en: Delete user
lt: Ištrinti vartotoją

en: Delete value
lt: Ištrinti reikšmę

en: Deleting User
lt: Trinamas vartotojas

en: Deleting answers: %u answers deleted
lt: Trinami atsakymai: %u atsakymai ištrinti

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
lt: Trinti testavimo duomenis: %u testiniai įrašai pašalinti

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
lt: Trinamos sąlygos: %u sąlygos pašalintos

en: Deleting groups: %u groups deleted
lt: Trinamos grupės: %u grupės ištrintos

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
lt: Trinami klausimų atributai: %u atributai pašalinti

en: Deleting questions: %u questions deleted
lt: Trinami klausimai: %u klausimai ištrinti

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
lt: Trinamos apklausos kalbų nuostatos: %u apklausos kalbų nuostatos ištrintos

en: Deleting survey table: %s
lt: Ištrinama apklausos lentelė: %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
lt: Trinamos apklausos: %u apklausos ištrintos

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
lt: Ištrindami šią grupę ištrinsite visus esančius klausimus ir atsakymus. Ar tikrai norite tęsti?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
lt: Demo versija: Failo įkėlimas šioje sistemoje neįmanomas.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
lt: Demonstracinis režimas: prisijungimo duomenys jau įvesti, jums tereikia paspausti mygtuką "Prisijungti"

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
lt: Demonstracinis režimas: Failų įkėlimas neaktyvus.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
lt: Demo versija:Įkelti šablonus yra neįmanoma.

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description of the survey
lt: Apklausos aprašymas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Detailed Error
lt: Išsamiai apie klaidą

en: Detailed admin notification
lt: Išsamus pranešimas administratoriui

en: Detailed admin notification email body:
lt: Detalaus pranešimo administratoriui tekstas:

en: Detailed admin notification subject:
lt: Išsamaus pranešimo el. laiško pavadinimas:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
lt: Detalų pranešimą su atsakymų duomenimis siųsti el. paštu:

en: Detailed notification attachments:
lt: Detalaus pranešimo administratoriui priedėliai (attachments):

en: Determine whether a variable is considered to be empty
lt: Nustatyti ar kintamasis gali būti laikomas "tuščiu"

en: Did Not Save
lt: Neišsaugota

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
lt: Katalogas pavadinimu `%s` jau egzistuoja - pasirinkite kitą pavadinimą

en: Disable chart
lt: Išjungti grafiką

en: Disable map display
lt: Išjungti sąsajų vaizdavimą

en: Disable only
lt: Sustabdyti apklausą

en: Disable the next button until time limit expires
lt: Iki pasibaigs laiko limitas, mygtuką 'Tęsti' galite padaryti neaktyviu.

en: Disable the prev button until the time limit expires
lt: Iki pasibaigs laiko limitas, mygtuką 'Atgal' galite padaryti neaktyviu.

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Display
lt: Rodyti

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lt: Įrašykite kiek laiko likus iki pabaigos parodyti pirmąjį įspėjimą (sekundėmis). Įspėjimas nebus rodomas jeigu laukelį paliksite tuščią.

en: Display a chart in the statistics?
lt: Statistikoje rodyti grafiką?

en: Display as bar chart
lt: Rodyti kaip stulpelių grafiką

en: Display as pie chart
lt: Rodyti kaip apskritą grafiką:

en: Display chart
lt: Rodyti grafiką

en: Display columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Display dropdown boxes
lt: Rodyti išskleidžiamojo meniu langelius

en: Display map
lt: Rodyti žemėlapį

en: Display min and max value under the slider
lt: Rodyti min ir max reikšmes po slankikliu

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
lt: Jei reikia, skaičiaus trupmeninę dalį atskirti kableliu

en: Display participants
lt: Rodyti dalyvius

en: Display rows
lt: Rodyti eilutes

en: Display slider min and max value
lt: Rodyti slankiklio min ir max reikšmes

en: Display survey tokens after adding?
lt: Rodyti apklausos žymas po pridėjimo?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
lt: Galite nustatyti momentą, kada parodyti pabaigos žinutę. Jis nustatomas nurodant laiką sekundėmis iki bus pradėta vykdyti langelyje 'Eiga laiko limitui pasibaigus' komanda (jeigu reikšmė neįrašyta, taikoma numatytoji - 1 sekundė).

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
lt: Įrašykite kiek laiko likus iki pabaigos parodyti antrąjį įspėjimą (sekundėmis). Įspėjimas nebus rodomas jeigu laukelį paliksite tuščią.

en: Display:
lt: Rodyti:

en: Do you really want to delete all marked responses?
lt: Ar tikrai norite panaikinti visus pažymėtus atsakymus?

en: Do you really want to delete this label set?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šį žymių rinkinį?

en: Do you really want to delete this response?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šį atsakymą?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
lt: Ar norite užpildyti duomenų bazę dabar, sukurdami reikalingas lenteles?

en: Don't import if label set already exists:
lt: Neįkelti, jeigu žymių rinkinys jau yra sukurtas:

en: Done. Test your survey using the %s icon.
lt: Atlikta. Patikrinkite apklausą naudodami %s piktogramą.

en: Dot (.)
lt: Taškas (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
lt: Dukart spustelėkite arba nuvilkite dalykus esančius kairiajame sąraše į dešinę pusę - aukščiausiai vertinami dalykai turi būti dešnėje viršuje, einant link mažiausiai vertinamo dalyko.

en: Download
lt: Atsisisiųsti

en: Download all files in this response as a zip file
lt: Atsiųsti visus ššios apklausos failus zip faile

en: Download marked files
lt: Atsiųsti pažymėtus failus

en: Download the data and the syntax file.
lt: Atsisiųsti sintaksės ir duomenų failus.

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
lt: Spragtelėkite ir vilkite segtuką į norimą vietą. Jūs taip pat galite jį nuvilkti spragtelėję dešinįjį pelės mygtuką ant žemėlapio.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
lt: Nutempkite šį atributą į kitą stulpelį kad susietumėte su pagrindine dalyvių duomenų baze

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
lt: Įkelkite CSV lauką į egzistuojantį dalyvio atributą parodytą žemiau norėdami importuoti duomenis į jį.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
lt: Įkelkite CSV lauką į šį plotą norėdami sukurti naują dalyvio atributą ir importuoti duomenis į jį.

en: Drop-down list
lt: Drop-down sąrašas

en: Dropdown prefix/suffix
lt: Išskleidžiamojo meniu priešdėlis/priesaga

en: Dropdown separator
lt: Išskleidžiamo meniu skirtukas

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
lt: Aptikti besidubliuojantys kodai, šie įrašai nebus atnaujinti

en: Duplicate label set name
lt: Pasikartojantis žymų rinkinio pavadinimas

en: Duplicate records removed
lt: Besidubliuojantys įrašai pašalinti

en: Duplicates are determined by:
lt: Leidžiama dubliuoti:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
lt: Dubliai bus aptikti naudojant vardo, pavardės ir el. pašto adreso laukelio kombinaciją.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
lt: Dubliai bus aptikti naudojant participant_id laukelį šiame CSV faile.

en: Dutch
lt: Olandų

en: Dutch (informal)
lt: Olandų

en: EM value
lt: EM reikšmė

en: ERROR MESSAGE
lt: KLAIDOS ŽINUTĖ

en: EUC-KR Korean
lt: EUC-KR Korėjiečių

en: Each answer may only be a number.
lt: Kiekvienas atsakymas gali būti tik skaičius.

en: Each answer must be %s
lt: Kiekvienas atsakymas turi būti %s

en: Each answer must be at least %s
lt: Kiekvienas atsakymas turi būti mažiausiai %s

en: Each answer must be at most %s
lt: Kiekvienas atsakymas turi būti daugiausiai %s

en: Each answer must be between %s and %s
lt: Kiekvienas atsakymas turi būti tarp %s  ir %s

en: Earlier than:
lt: Anksčiau

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Group
lt: Redaguoti grupę

en: Edit URL parameter
lt: Redaguoti URL parametrą

en: Edit answer options
lt: Redaguoti atsakymo pasirinkimus

en: Edit answer options for this question
lt: Redaguoti atsakymo pasirinkimus šiam klausimui

en: Edit attribute
lt: Redaguoti atributą

en: Edit condition
lt: Redaguoti sąlygą

en: Edit current question group
lt: Redaguoti klausimų grupę

en: Edit current user group
lt: Redaguoti dabartinę vartotojų grupę

en: Edit default answer values
lt: Redaguoti automatines atsakymo reikšmes

en: Edit email templates
lt: Redaguoti el. laiškų šablonus

en: Edit label set
lt: Redaguoti žymių rinkinį

en: Edit label sets
lt: Sukurti, redaguoti žymių rinkinius

en: Edit permissions
lt: Redaguoti leidimus

en: Edit question
lt: Klausimo redagavimas

en: Edit quota
lt: Redaguoti kvotą

en: Edit response URL
lt: Redaguoti atsakymą (nuoroda)

en: Edit subquestions
lt: Redaguoti išplėstinius klausimus, teiginius

en: Edit subquestions for this question
lt: Redaguoti atsakymo teiginius šiam klausimui

en: Edit survey permissions
lt: Redaguoti apklausos leidimus

en: Edit survey permissions for group %s
lt: Redaguoti apklausos leidimus %s grupei

en: Edit survey permissions for user %s
lt: Redaguoti apklausos leidimus %s vartotojui

en: Edit survey settings
lt: Redaguoti apklausos parinktis

en: Edit this entry
lt: Redaguoti šį įrašą

en: Edit this response
lt: Redaguoti šį atsakymą

en: Edit this token
lt: Redaguoti šį įrašą

en: Edit this user
lt: Redaguoti šį vartotoją

en: Edit user permissions for user %s
lt: Redaguoti vartotojo %s teises

en: Edit value
lt: Redaguoti reikšmę

en: Editing
lt: Redaguojama

en: Editing %s
lt: Redaguojama %s

en: Editing response (ID %s)
lt: Redaguojami atsakymai (ID %s)

en: Editing user
lt: Redaguojamas vartotojas

en: Editing user group (Owner: %s)
lt: Redaguoti vartotojų grupę (savininkas: %s)

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
lt: Arba ilgai neatlikote jokių veiksmų, arba naršyklėje išjungti „sausainėliai“ (cookies), arba ryšio problemos.

en: Email
lt: El. paštas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Email address is not valid.
lt: El. pašto adresas yra negaliojantis.

en: Email address of the survey administrator
lt: Apklausos administratoriaus el. pašto adresas

en: Email batch size:
lt: El. pašto grupės dydis:

en: Email failed
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško

en: Email from the token
lt: El. pašto adresas iš kodų saugyklos

en: Email method:
lt: El. pašto metodas:

en: Email settings
lt: El. pašto parinktys

en: Email status
lt: El. laiško būsena

en: Email templates
lt: El. pašto laiškų šablonai

en: Email templates successfully saved.
lt: El. pašto šablonai sėkmingai išsaugoti.

en: Email to %s failed. Error Message:
lt: El. laiškas %s neišsiųstas. Klaidos žinutė:

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Token is not yet valid.
lt: El. laiškas {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) sustabdytas. Žyma jau nebegalioja.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Token is not valid anymore.
lt: El. laiškas {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) atmestas. Žyma jau nebegalioja.

en: Email to {NAME} ({EMAIL}) failed.
lt: El. laiškas {NAME}  ({EMAIL}) neišsiųstas.

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
lt: El. laiškas neišsiųstas, nes įjungta demo versija.

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Enable chart
lt: Įjungti grafiką

en: Enable map display
lt: Įjungti sąsajų vaizdavimą

en: Encryption type:
lt: Šifravimo tipas:

en: End URL:
lt: Pabaigos nuoroda:

en: End message:
lt: Pabaigos žinutė:

en: English
lt: Anglų

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
lt: Užtikrinamas minimalus atsakymų ar teiginių skaičių (0= neribotas)

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
lt: Įveskite loginę lygtį šio klausimo patikrinimui.

en: Enter a header text for the first scale
lt: Įveskite antraštės tekstą pirmąjam stulpeliui

en: Enter a header text for the second scale
lt: Įveskite antraštės tekstą antrajam stulpeliui

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
lt: Įveskite šios apklausos vartotojo vardą ir slaptažodį ir spauskite mygtuką "Išsaugoti".

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
lt: Įveskite klausimo ID norėdami paimti subklausimų eiliškumą iš ankstesnio klausimo

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
lt: Įveskite keleto pasirinkimų klausimo(-ų) kodą(-us) (atskirtus kabliataškiais) kad šiame klausime nerodytumėte juos atitinkančių atsakymo variantų.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
lt: Įveskite keleto pasirinkimų klausimo(-ų) kodą(-us) (atskirtus kabliataškiais) kad šiame klausime rodytumėte juos atitinkančius atsakymo variantus.

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
lt: Įveskite savo duomenis, atsakykite į apsaugos klausimą ir paspauskite mygtuką "Tęsti". Netrukus gausite elektroninį laišką su nuoroda, kurią spragtelėjus atsivers naujas langas su klausimynu.

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
lt: Įveskite savo serverio vardą ir prievadą, pvz: imap.gmail.com:995

en: Enter your labels:
lt: Įveskite savo antraštes:

en: Equals
lt: Lygu

en: Equals sum value
lt: Lygi sumai

en: Equals:
lt: lygu:

en: Equation
lt: Lygtis

en: Error
lt: Klaida

en: Error Files List
lt: Klaidingų failų sąrašas

en: Error creating LDAP connection
lt: Klaida jungiantis prie LDAP serverio

en: Error files list
lt: Klaidų failų sąrašas

en: Error in SQL update
lt: Klaida atliekant SQL atnaujinimą

en: Error on %s for subquestion %s: %s
lt: Klaida %s subklausimui %s: %s

en: Error saving results
lt: KLAIDA IŠSAUGANT

en: Error while updating template permissions.
lt: Klaida atnaujinant šablono teises.

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
lt: Klaida: raktažodis 'kitas' jau panaudotas.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
lt: Klaida: El. laiškų siuntimas nepavyko, tai gali reikšti PHP pašto nustatymų klaidas serveryje. Jūsų apklausos detalės buvo išsaugotos, tačiau Jūs negausite elektroninio laiško su detalėmis. Išsaugokite "vardą" ir "slaptažodį" kurį ką tik naudojote.

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
lt: Klaida: atsakymų lentelė neegzistuoja. Apklausa negali būti deaktyvuota.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
lt: Klaida: nėra atsakymų pasirinkimų šiam klausimui ir / arba jie neegzistuoja šia kalba.

en: Error: There are no answers defined for this question.
lt: Klaida: Nėra pateikto atsakymo šiam klausimui.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
lt: Klaida: Bandote panaudoti besidubliuojančius atsakymų kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
lt: Klaida: Bandote panaudoti besidubliuojančius žymių kodus.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
lt: Klaida: Bandote panaudoti besidubliuojančius išplėstinio klausimo, teiginio kodus.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
lt: Klaida: Turite įvesti grupės pavadinimą kiekvienai kalbai.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
lt: Klaida: Įrašykite pavadinimą žymių rinkiniui.

en: Estonian
lt: Estų

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
lt: Viskas gerai. Galite žengti kitą žingsnį.

en: Example data
lt: Pavyzdiniai duomenys

en: Exclude answers?
lt: Pašalinti atsakymus?

en: Exclude quotas?
lt: Pašalinti kvotas?

en: Exclude record IDs?
lt: Pašalinti įrašo ID?

en: Exclude survey permissions?
lt: Neįtraukti apklausos leidimų

en: Exclusive option
lt: Išskirtinis pasirinkimas

en: Existing LID: %s
lt: Esantys LID: %s

en: Existing attribute
lt: Egzistuojantis atributas

en: Existing participant attributes
lt: Egzistuojantys dalyvių atributai

en: Exit and clear survey
lt: Išeiti ir išvalyti apklausą

en: Expected expressions separated by commas
lt: Laukiama(-os) išraiška(-os) atskirtos kableliais

en: Expected left parentheses after function name
lt: Po funkcijos pavadinimo turėtų būti atidarantis skliaustelis

en: Expected right parentheses
lt: Turėtų būti uždarantis skliaustelis

en: Expiration
lt: Galiojimas

en: Expire survey
lt: Apklausos galiojimo laiko pabaiga

en: Expired
lt: Baigtas

en: Expiry date/time:
lt: Pabaigos data/laikas:

en: Exponential expression
lt: Eksponentinė išraiška

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export VV file
lt: Eksportuoti į VV failą

en: Export a VV survey file
lt: Eksportuoti VV apklausos failą

en: Export data
lt: Eksportuoti duomenis

en: Export multiple label sets
lt: Eksportuoti daugialypius žymių rinkinius

en: Export resources as ZIP archive
lt: Eksportuoti resursus kaip ZIP archyvą

en: Export results
lt: Eksportuoti rezultatus

en: Export selected label sets
lt: Eksportuoti pasirinktus žymių rinkinius

en: Export survey
lt: Eksportuoti apklausą

en: Export survey results
lt: Eksportuoti apklausos rezultatus

en: Export syntax
lt: Eksportuoti sintaksę

en: Export this label set
lt: Eksportuoti žymių rinkinį

en: Export this question group
lt: Eksportuoti klausimų grupę

en: Export tokens
lt: Eksportuoti įrašus

en: Expression Manager
lt: Išraiškų valdymas

en: Extra comma found in function
lt: Funkcijoje rastas papildomas kablelis

en: Extra right parentheses detected
lt: Rastas per daug uždarančių skliaustų

en: Extra token found after expressions
lt: Po išraiškos rasta per daug žymų

en: Extra tokens found
lt: Rasta per daug žymų

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Failed to activate the plugin.
lt: Nepavyko aktyvuoti įskiepio.

en: Failed to add group! Group Name was not supplied.
lt: Nepavyko pridėti grupės! Neduotas grupės pavadinimas.

en: Failed to add group! Group already exists.
lt: Nepavyko pridėti grupės! Tokia grupė jau egzistuoja.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
lt: Nepavyko pridėti grupės! Grupės pavadinimas ilgesnis nei 20 simbolių.

en: Failed to add user
lt: Pridėti vartotoją nepavyko

en: Failed to add user group.
lt: Nepavyko pridėti vartotojų grupės.

en: Failed to add user.
lt: Vartotojo pridėjimas nepavyko.

en: Failed to create token entries
lt: Sukurti kodų įrašų nepavyko

en: Failed to deactivate the plugin.
lt: NEpavyko deaktyvuoti įskiepio.

en: Failed to delete answer
lt: Nepavyko ištrinti atsakymo

en: Failed to edit user group!
lt: Nepavyko redaguoti vartotojų grupės!

en: Failed to open the uploaded file!
lt: Nepavyko atidaryti įkelto failo!

en: Failed to remove user.
lt: Nepavyko pašalinti vartotojo.

en: Failed to update answers
lt: Atsakymų atnaujinimas nepavyko

en: Failed to update survey permissions!
lt: Apklausos leidimų atnaujinti nepavyko!

en: Failed.
lt: Nepavyko.

en: Fax to:
lt: Siųsti faksą:

en: Feb
lt: Vasaris

en: February
lt: Vasaris

en: Female
lt: Moteris

en: Field caption
lt: Lauko antraštė

en: Field description
lt: Lauko aprašymas

en: Fields with %s*%s are required.
lt: Klausimai su %s*%s yra privalomi.

en: File
lt: Failas

en: File %s
lt: Failas %s

en: File %s deleted
lt: Failas %s ištrintas

en: File %s uploaded
lt: Įkeltas failas %s

en: File backup created: %s
lt: Sukurta atsarginė kopija: %s

en: File count
lt: Failų skaičius

en: File metadata
lt: Failo metaduomenys

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File seems empty or has only one line
lt: Failas tuščias arba jame yra tik viena eilutė

en: File size
lt: Failo dydis

en: File upload
lt: Failo siuntimas

en: File upload succeeded.
lt: Failas sėkmingai įkeltas.

en: Files
lt: Failai

en: Filter HTML for XSS:
lt: Filtruoti HTML ieškant XSS:

en: Filter blank email addresses:
lt: Filtruoti tuščius el. pašto adresus:

en: Filter duplicate records:
lt: Filtruoti besidubliuojančius įrašus:

en: Filter the available answers by this value
lt: Filtruoti galimus šios vertės atsakymus

en: Filtered from statistics script
lt: Filtruota iš statistikos scenarijaus

en: Finalize response submission
lt: Baigti atsakymų pateikimą

en: Find first occurrence of a string
lt: Rasti pirmąją eilutės buvimo poziciją

en: Find highest value
lt: Rasti didžiausią reikšmę

en: Find lowest value
lt: Rasti mažiausią reikšmę

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
lt: Rasti pirmąją eilutės buvimo vietos poziciją (raidžių dydis nesvarbus)

en: Find position of first occurrence of a string
lt: Rasti pirmosios eilutės buvimo vietos poziciją

en: Find whether the type of a variable is string
lt: Nustatyti ar kintamasis yra eilutės tipo

en: Finds whether a value is not a number
lt: Nustato ar reikšmė yra ne skaičius

en: Finds whether a variable is NULL
lt: Nustato ar kintamasis yra NULL

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
lt: Nustato ar kintamasis yra skaičius, ar skaičių eilutė

en: Finds whether the type of a variable is float
lt: Nustatyti, ar kintamojo tipas yra "float"

en: Finnish
lt: Suomių

en: First choice
lt: Pirmasis pasirinkimas

en: First line contains the code of questions:
lt: Pirmoji eilutė turi tik klausimų kodus:

en: First name
lt: Vardas

en: First name from token
lt: Vardas iš kodų saugyklos

en: Follow the following link to update it
lt: Norėdami atnaujinti spauskite sekančią nuorodą

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
lt: Ši(-os) apklausa(-os) kol kas neaktyvuotos bet Jūs galite joms užsiregistruoti.

en: Font size of PDFs:
lt: PDF šrifto dydis:

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
lt: Norint lengvai atverti su MS Excel pakeiskite plėtinį į 'tab' arba 'txt'

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
lt: Kiek eilučių rodyti dropdown atsakymuose

en: Forbidden Extension
lt: Uždraustas failo plėtinys

en: Force HTTPS:
lt: HTTPS:

en: Force import:
lt: Priverstinai importuoti:

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Format
lt: Formatas

en: Format a GMT date/time
lt: Formatuoti GMT datą ir laiką

en: Format a local date/time
lt: Formatuoti vietinį datą ir laiką

en: Format a local time/date as integer
lt: Formatuoti vietinį laiką ir datą kaip sveiką skaičių

en: Format a number with grouped thousands
lt: Formatuoti skaičių sugrupavus tūkstančius

en: Format:
lt: Formatas:

en: Format: %s
lt: Formatas: %s

en: Found
lt: Rasta

en: Found & writable
lt: Rasta ir galima rašyti

en: French
lt: Prancūzų

en: Full
lt: Pilni

en: Full answers
lt: Pilni atsakymai

en: Full name
lt: Pilnas pavadinimas

en: Full names
lt: Pilni pavadinimai

en: Full question text
lt: Pilnas klausimo tekstas

en: Full responses
lt: Pilnų atsakymų

en: Full selector
lt: Pilnas pasirinkimas

en: Full template editor
lt: Pilnas šablonų redaktorius

en: Function does not support %s arguments
lt: Funkcija nepalaiko %s argumentų

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
lt: Funkcijos palaikomas argumentų skaičius (-1 reiškia "neribotai"): %s

en: GB2312 Simplified Chinese
lt: GB2312 Supaprastinta Kiniečių

en: GBK Simplified Chinese
lt: GBK Supaprastinta Kiniečių

en: GEOSTD8 Georgian
lt: GEOSTD8 Gruzinų

en: Galician
lt: Galų

en: Gender
lt: Lytis

en: General
lt: Pagrindinės parinktys

en: General filters
lt: Bendri filtrai

en: General settings
lt: Pagrindinės parinktys

en: Generate a random integer
lt: Sugeneruoti atsitiktinį sveiką skaičių

en: Generate tokens
lt: Generuoti kodus

en: Georgian
lt: Gruzinų

en: German
lt: Vokiečių

en: German (informal)
lt: Vokiečių

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
lt: Gauti UNIX laiką datai (visi 6 argumentai neprivalomi)

en: Get order from previous question
lt: Paimti eiliškumą iš ankstesnio klausimo

en: Get string length
lt: Gauti eilutės ilgį

en: Get the default location using the user's IP address?
lt: Nustatyti pagrindinę vartotojo vietovę naudojant jo IP adresą?

en: Get the integer value of a variable
lt: Gauti šio kintamojo sveiko skaičiaus reikšmę

en: Get value of pi
lt: Gauti skaičiaus Pi reikšmę

en: Global settings
lt: Parinktys

en: Global settings were saved.
lt: Bendros parinktys buvo išsaugotos.

en: Go to question
lt: Eiti prie klausimo

en: Go to question group
lt: Eiti į klausimų grupę

en: Go to survey
lt: Eiti į apklausą

en: Google Maps API key:
lt: Google Maps API raktas:

en: Google Translate API key:
lt: Google Translate API raktas:

en: Grand total
lt: Viso

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Greater than (Strings)
lt: daugiau kaip (string)

en: Greater than or equal to
lt: daugiau arba lygu

en: Greater than or equal to (Strings)
lt: daugiau kaip arba lygu (string)

en: Greater than:
lt: daugiau kaip:

en: Greek
lt: Graikų

en: Group
lt: Grupė

en: Group 1: The first lot of questions
lt: Grupė 1: Pirmos klausimų grupės pavadinimas

en: Group by Group
lt: Grupė po grupės

en: Group could not be deleted
lt: Grupė negali būti ištrinta

en: Group description
lt: Grupės aprašymas

en: Group member can only see own group:
lt: Tik grupės narys gali matyti savo grupę:

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: Group not found.
lt: Grupė nerasta.

en: Group of checkboxes
lt: Grupė žymimųjų langelių

en: Group time
lt: Grupės laikas

en: HP West European
lt: HP Vakarų Europos

en: HTML editor
lt: HTML redaktorius

en: Header for first scale
lt: Antraštės pirmas stulpelis

en: Header for second scale
lt: Antraštės antras stulpelis

en: Heading
lt: Antraštė

en: Headings
lt: Antraštės

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Height of dropdown
lt: Dropdown aukštis

en: Hello %s,
lt: Sveiki %s,

en: Help about this question
lt: Pagalba šiam klausimui

en: Help:
lt: Pagalba:

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Hide advanced settings
lt: Slėpti sudėtingesnes parinktis

en: Hide blacklisted participants:
lt: Paslėpti dalyvius, kurie įtraukti į juodąjį sąrašą:

en: Hide both
lt: Paslėpti abu

en: Hide both (Forced by the system administrator)
lt: Paslėpti abu (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Hide the tip that is normally shown with a question
lt: Paslėpti užuominą, kuri paprastai rodoma kartu su klausimu

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
lt: Šį klausimą galite paslėpti. Tai gali būti naudinga atsakymų papildymui.

en: Hide tip
lt: Paslėpti užuominą

en: Hour
lt: Valanda

en: How many roads must a man walk down?
lt: Kiek kelių privalo nueiti žmogus?

en: How many rows to display
lt: Kiek eilučių rodyti?

en: Huge Free Text
lt: Didelis laisvos formos tekstas

en: Hungarian
lt: Vengrų

en: I accept
lt: Aš sutinku

en: IP Addresses will be logged
lt: Prie atsakymų bus pridėtas IP adresas.

en: IP Info DB API Key:
lt: IP Info DB API raktas:

en: IP address
lt: Skaitinis kompiuterio adresas

en: IP as default location
lt: Numatytosios vietovės IP

en: ISO 8859-7 Greek
lt: ISO 8859-7 Graikų

en: ISO 8859-8 Hebrew
lt: ISO 8859-8 Hebrajų

en: Icelandic
lt: Islandų

en: Identifier
lt: Identifikatorius

en: Identifier:
lt: Identifikatorius:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
lt: Jei pasirodo klaidos privalote šį scenarijų pakartoti.

en: If necessary the database will be updated.
lt: Jei prireiks bus atnaujinta duomenų bazė.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
lt: Jeigu vienas išplėstinis klausimas, teiginys pažymėtas, tai kiekvienam pažymėtam teiginiui ši reikšmė pridedama kaip įvertinimas.

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
lt: Jei duomenų bazė neegzistuoja, ji bus sukurta (įsitikinkite, kad Jūsų duomenų bazės vartotojas turi reikalingas teises). Jei duomenų bazėje jau egzistuoja LimeSurvey lentelės, po instaliacijos jos bus atnaujintos automatiškai.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
lt: Jei nuoroda neveikia, o jūs įjungiate HTTPS, LimeSurvey gali lūžti ir jūs nebegalėsite prisijungti.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
lt: Jei dalyvis pažymėjo visas parinktis, nuimkite visas varneles ir pažymėkite langelį ties "Išskirtinė parinktis"

en: If token-based response persistence is enabled a participant can update his response after completion, else a participant can add new responses without restriction.
lt: Jei įjungta "token-based persistence", po apklausos pabaigimo dalyviai galės pataisyti savo atsakymo reikšmes. Priešingu atveju dalyviai galės pridėti naujus atsakymus be jokių apribojimų.

en: If tokens are used, the public may register for this survey
lt: Jei prijungti kodai, asmenys gali registruotis šiai apklausai

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
lt: Jei jūs įtrauktas į juodąjį sąrašą tačiau norite dalyvauti apklausoje ir gauti pakvietimus, paspauskite ant šios nuorodos:
    {OPTINURL}

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
lt: Jei jūs naudojate žymų funkcijas ar pranešimus el. paštu, jūs turite nustatyti administratoriaus el. pašto adresą.

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
lt: Jei pasirinksite '%s', prašome taip pat patikslinti atsakymą šalia esančiame teksto redagavimo lauke.

en: If you delete this table tokens will no longer be required to access this survey.
lt: Jeigu ištrinsite šią kodų lentelę, nebereikės prisijungimo kodo norint patekti į šią apklausą.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
lt: Jeigu nenorite dalyvauti šioje apklausoje ir nenorite gauti kvietimų, spragtelėkite šią nuorodą:
    {OPTOUTURL}

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
lt: Jei nurodysite savo el. pašto adresą, Jums bus išsiųstas el. laiškas su išsamia informacija.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
lt: Jei turite klausimų susijusių su šiuo elektroniniu laišku, prašome susisiekti su puslapio administratoriumi %s. Ačiū!

en: If you have been issued a token, please enter it in the box below and click continue.
lt: Jei kodas jums buvo duotas, įveskite jį į žemiau esantį laukelį, atsakykite į apsaugos klausimą ir paspauskite mygtuką "Tęsti".

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
lt: Jei pašalinsite šį atributą, prarasite visą informaciją.

en: If you switch email mode, you'll have to review your email templates to fit the new format
lt: Jei įjungsite el. pašto būseną, turėsite peržiūrėti el. laiškų šablonų atitikimą naujam formatui

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
lt: Jei įjungsite - anoniminių atsakymų pasirinkimą ir sukursite kodų lentelę, tai LimeSurvey siekiant užtikrinti dalyvių anonimiškumą datos/laiko laukelyje panaudotus kodus pažymės 'Y'.

en: If you used an identifying token to access this survey, please rest assured that this token will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification tokens with survey responses.
lt: Jei Jūs atidarydamas apklausą panaudojote identifikuojančią žymą, galite būti užtikrintas, kad ši žyma nebus saugoma kartu su Jūsų atsakymais. Ji laikoma atskiroje duomenų bazėje ir bus naudojama tik nustatant ar Jūs baigėte (ar nebaigėte) atlikti apklausą. Identifikavimo žymos susiejimas su apklausos atsakymais yra neįmanomas.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
lt: Jei norite importuoti apklausą senoje versijoje arba jei jūsų apklausa susiduria su problemomis: naudokite senąją versiją (pasirenkama automatiškai, jei kodas yra dublikuotas).

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
lt: Jei norite, galite įkelti dar %s failą (-us), arba galite grįžti į apklausą.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
lt: Jei Jūsų duomenų bazė yra dalinamasi su kitais vartotojais ar programomis, rekomenduojame naudoti prefiksą "lime_". Arba galite tiesiog palikti šį laukelį tuščią.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
lt: Jei jūsų duomenų bazė naudoja nestandartinį prievadą, pridėkite jį po dvitaškio. Pavyzdžiui: db.hostname.com:5431

en: Images
lt: Paveiksliukai

en: Import
lt: Įkelti

en: Import CSV
lt: Importuoti CSV

en: Import Label Set
lt: Importuoti kortelių rinkinį

en: Import VV file
lt: Importuoti iš VV failo

en: Import a VV response data file
lt: Importuoti iš apklausos duomenų VV failo

en: Import a VV survey file
lt: Importuoti duomenis iš VV failo

en: Import as not finalized answers?
lt: Įrašyti kaip neužbaigtus atsakymus?

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
lt: Importavimas nepavyko. Nurodytas neteisingas failo tipas '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
lt: Importavimas nepavyko: buvo vykdomas priverstinis importavimas, tačiau įkeliamas failas turi per mažai eilučių kad užpildytų apklausą.

en: Import failed: No answers could be mapped.
lt: Importavimas nepavyko: neįmanoma susieti atsakymų.

en: Import label set resources
lt: Importuoti antraščių rinkinių resursus

en: Import label set(s)
lt: Importuoti žymių rinkinį

en: Import of label set(s) is completed.
lt: Žymių rinkinio (-ių) įkėlimas baigtas.

en: Import of survey is completed.
lt: Apklausos importavimas baigtas.

en: Import old tokens
lt: Importuoti senus įrašus

en: Import question group
lt: Importuoti klausimų grupę

en: Import resources ZIP archive
lt: Importuoti resursus kaip ZIP archyvą

en: Import responses
lt: Importuoti atsakymus

en: Import responses from a deactivated survey table
lt: Importuoti duomenis iš deaktyvuotos apklausos lentelės

en: Import survey
lt: Įkelti apklausą

en: Import survey data
lt: Importuoti apklausos duomenis

en: Import survey resources
lt: Importuoti apklausos išteklius

en: Import timings (if exist)
lt: Importuoti laikus (jei egzistuoja)

en: Important instructions
lt: Svarbūs nurodymai

en: Imported Files List
lt: Importuotų failų sąrašas

en: Imported files list
lt: Importuotas failų sąrašas

en: Imported resources for
lt: Įkelti resursai

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
lt: Neįmanoma panaikinti šios grupės, kadangi mažiausiai vieno klausimo turinyje yra sąlyga

en: In the printable version replace the relevance equation with this explanation text.
lt: Spausdintoje versijoje pakeisti tinkamumo lygtį šiuo aiškinamuoju tekstu.

en: Inactive
lt: Neaktyvuota

en: Include:
lt: Įtraukiami:

en: Incomplete responses
lt: Nepilnų atsakymų

en: Incomplete responses only
lt: Tik nebaigti atsakymai

en: Incorrect permissions in your %s folder.
lt: Netinkami leidimai aplanke %s

en: Incorrect username and/or password!
lt: Neteisingas vartotojo vardas ir / arba slaptažodis!

en: Increase
lt: Padidinti

en: Incremental
lt: Didėjantis

en: Indonesian
lt: Indoneziečių

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
lt: Pradinis Superadmin negali būti pašalintas!

en: Inline HTML editor
lt: Nustatytas HTML redaktorius

en: Input
lt: Įvedinys

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
lt: Pasirinkite ar spausdinimui skirtame variante šį klausimą perkelti į kitą puslapį.

en: Insert page break in printable view
lt: Spausdinant perkelti į kitą puslapį

en: Inserting the label set failed.
lt: Nepavyko įterpti žymų aibės.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
lt: Įterpia HTML eilutės lūžius prieš visus naujos linijos simbolius eilutėje

en: Instructions for the impatient
lt: Instrukcija nekantriems

en: Integer only
lt: Tik sveikieji skaičiai

en: Interfaces
lt: Sąsajos

en: Interview time
lt: Interviu laikas

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
lt: Neteisinga PERL reguliarioji išraiška ("regular expression"): %s

en: Invalid email address.
lt: Neteisingas el. pašto adresas.

en: Invalid group number for this survey:
lt: Neteisingas grupės numeris šiai apklausai:

en: Invalid survey ID
lt: Blogas apklausos ID

en: Invalid value(s) on the stack
lt: Netinkama (-os) reikšmė(-s) steke

en: Invitation
lt: Kvietimas

en: Invitation attachments:
lt: Kvietimo priedai:

en: Invitation email
lt: Kvietimo el. laiškas:

en: Invitation email body:
lt: Kvietimo laiško tekstas:

en: Invitation email subject
lt: Pakvietimo el. laiško tema

en: Invitation email subject:
lt: Kvietimo el. laiško pavadinimas:

en: Invitation email:
lt: Kvietimo el. laiško turinys:

en: Invitation sent date
lt: Kvietimo išsiuntimo data

en: Invitation sent to:
lt: Kvietimai išsiųsti:

en: Invitation sent?
lt: Kvietimas išsiųstas?

en: Invitation status:
lt: Kvietimo būsena:

en: Invitation to participate in a survey
lt: Kvietimas dalyvauti apklausoje

en: Invited
lt: Pakviesta

en: Irish
lt: Airių

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
lt: Ar galima nepateikti atsakymo jei 'Suma lygi' arba 'Minimali suma'  reikšmės nustatytos?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
lt: Ar dalyvis prie įkeliamo failo turi pateikti komentarą?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
lt: Ar dalyvis turi suteikti pavadinimą įkeliamam failui?

en: It is missing a quota message for the following languages:
lt: Trūksta kvotos žinučių šioms kalboms:

en: It is presented group by group.
lt: Klausimai pateikiami grupėmis: grupė po grupės.

en: It is presented on one single page.
lt: Klausimai pateikiami viename puslapyje.

en: It is presented question by question.
lt: Klausimai pateikiami po vieną: klausimas po klausimo.

en: It uses cookies for access control.
lt: Jei naudojami slapukai prieigos kontrolei.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
lt: Taip pat bus panaikinti visi šiai apklausai įkelti ištekliai/failai.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
lt: Vis tiek įmanoma atlikti statistinius veiksmus su atsakymais naudojant LimeSurvey.

en: Italian
lt: Italų

en: Italian (informal)
lt: Italų

en: Iterate survey
lt: Pradėti apklausą iš naujo

en: Jan
lt: Sausis

en: January
lt: Sausis

en: Japanese
lt: Japonų

en: Join array elements with a string
lt: Apjungti masyvo elementus naudojant eilutę

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
lt: Apjungti eilutes ir grąžinti sujungtą eilutę. Ši funkcija tapati funkcijai implode("",argN)

en: Jul
lt: Liepa

en: July
lt: Liepa

en: Jun
lt: Birželis

en: June
lt: Birželis

en: KOI8-R Relcom Russian
lt: KOI8-R Relcom Rusų

en: KOI8-U Ukrainian
lt: KOI8-U Ukrainiečių

en: Key can't be null!
lt: Raktas negali būti null!

en: Korean
lt: Korėjiečių

en: Kurdish (Sorani)
lt: Kurdų (Sorani)

en: Kyrgyz
lt: Kirgizų

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
lt: LDAP yra neaktyvus arba LDAP užklausa apibrėžta.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
lt: LDAP užklausas nustato administratorius konfigūraciniame faile /application/config/ldap.php

en: Label
lt: Žymė

en: Label %s
lt: Žymė %s

en: Label for 'Other:' option
lt: Žodžio 'Kita' pakeitimas kitu

en: Label set browser
lt: Žymių rinkinio naršyklė

en: Label set import summary
lt: Žymių rinkinio įkėlimo santrauka

en: Label set name
lt: Antraščių rinkinio pavadinimas

en: Label set properties sucessfully updated.
lt: Antraščių rinkinio nuostatos sėkmingai atnaujintos.

en: Label set sucessfully deleted.
lt: Antraščių rinkinys ištrintas.

en: Label set was not imported because the same label set already exists.
lt: Žymių rinkinys nebuvo įkeltas, nes toks žymių rinkinys jau yra.

en: Label sets
lt: Žymių rinkinys

en: Label:
lt: Kortelė:

en: Labels
lt: Žymės

en: Labels sucessfully updated
lt: Antraštės sėkmingai atnaujintos

en: Language
lt: Kalba

en: Language Switch
lt: Kalbos parinkimas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Languages:
lt: Kalbos:

en: Last VV version
lt: Naujausia VV versija:

en: Last invited
lt: Paskutinis pakviestas

en: Last name
lt: Pavardė

en: Last name from token
lt: Pavardė iš kodų saugyklos

en: Last page
lt: Paskutinis puslapis

en: Last reminder sent date
lt: Paskutinio priminimo siuntimo data

en: Later than:
lt: Vėliau

en: Latvian
lt: Latvių

en: Less than
lt: mažiau

en: Less than (Strings)
lt: mažiau kaip (string)

en: Less than or equal to
lt: mažiau arba lygu

en: Less than or equal to (Strings)
lt: mažiau kaip arba lygu (string)

en: Less than:
lt: mažiau kaip:

en: License
lt: Licencija

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
lt: LimeSurvey gali bandyti sukurti šią duomenų bazę.

en: LimeSurvey has been installed successfully.
lt: LimeSurvey sėkmingai idiegtas.

en: LimeSurvey installer
lt: LimeSurvey diegėjas

en: LimeSurvey online manual
lt: LimeSurvey vadovas internete

en: Limit
lt: Limitas

en: Limit the number of possible answers
lt: Apribojamas atsakymų ar teiginių skaičius

en: Limit time to answer question (in seconds)
lt: Galite nustatyti laiko limitą per kurį reikės atsakyti į šį klausimą (sekundėmis).

en: Limit:
lt: Limitas:

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
lt: Eilutė %s: rasti laukai: %s Tikėtasi: %s

en: List
lt: Sąrašas

en: List (Dropdown)
lt: Sąrašas su išskleidžiamuoju meniu

en: List (Radio)
lt: Sąrašas (Radio)

en: List survey publicly:
lt: Rodyti apklausą viešai:

en: List with comment
lt: Sąrašas su komentaru

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Load now
lt: Įkelti dabar

en: Load unfinished survey
lt: Įkelti nebaigtą apklausą

en: Loading translations
lt: Paleisti vertimus

en: Loading...
lt: Kraunasi...

en: Location
lt: Vietovė

en: Logic
lt: Logika

en: Logic File for Survey #
lt: Apklausos logikos failas #

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logout successful.
lt: Sėkmingai atsijungėte.

en: Long Free Text
lt: Ilgas laisvos formos tekstas

en: Mac Central European
lt: Mac Centrinė Europa

en: Mac West European
lt: Mac Vakarų Europa

en: Macedonian
lt: Makedonų

en: Mail to all Members
lt: Laiškas visiems nariams

en: Main Admin Screen
lt: Pagrindinis valdymo langas

en: Make a comment on your choice here:
lt: Čia pakomentuokite savo pasirinkimą

en: Make a string lowercase
lt: Konvertuoti eilutę į mažąsias raides

en: Make a string uppercase
lt: Konvertuoti eilutę į didžiąsias raides

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
lt: Komentarų laukelis prie 'Kita' yra privalomas, jei parinktis 'Kita' yra aktyvi

en: Make these mappings automatic in future
lt: Ateityje mėginti susieti automatiškai

en: Malay
lt: Malajų

en: Male
lt: Vyras

en: Maltese
lt: Maltiečių

en: Manage survey administrators
lt: Valdyti apklausos administratorius

en: Mandatory Question
lt: Privalomas klausimas

en: Mandatory field:
lt: Privalomas laukas:

en: Mandatory fields:
lt: Privalomi laukai:

en: Mandatory:
lt: Privalomas:

en: Mandatory?
lt: Privalomas?

en: Map height
lt: Žemėlapio aukštis

en: Map participant attributes
lt: Susieti dalyvių atributus

en: Map width
lt: Žemėlapio plotis

en: Map your participant attributes to an existing token attribute or create a new one
lt: Susieti Jūsų dalyvių atributus su egzistuojančiais žymų atributais arba sukurti naujus

en: Map zoom level
lt: Žemėlapio pritraukimo (zoom) lygis

en: Mar
lt: Kovas

en: Marathi
lt: Marati

en: March
lt: Kovas

en: Mask questions
lt: Klausimai su įvesties kauke

en: Max number of files
lt: Maksimalus failų skaičius

en: Maximum
lt: Daugiausiai

en: Maximum answers
lt: Maksimalus atsakymų skaičius

en: Maximum characters
lt: Maksimalus simbolių skaičius

en: Maximum characters allowed
lt: Maksimalus leistinas simbolių skaičius

en: Maximum date
lt: Maksimali data

en: Maximum file size allowed (in KB)
lt: Maksimalus leistinas failo dydis (KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
lt: Maksimalus skaičius failų, kuriuos dalyvis gali įkelti šį klausimą

en: Maximum sum value
lt: Maksimali leistina vertė

en: Maximum sum value of multiple numeric input
lt: Maksimali daugialypių skaitmenų įvedimo sumos reikšmė

en: Maximum value
lt: Maksimali reikšmė

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
lt: Maksimali reikšmė (multi-flexible) klausimų tipo rinkiniui

en: Maximum value of the numeric input
lt: Maksimalus įvedamas skaičius

en: May
lt: Gegužė

en: Maybe you don't have permission.
lt: Galbūt neturite teisės.

en: Median:
lt: Mediana:

en: Message
lt: Žinutė

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Min number of files
lt: Minimalus failų skaičius

en: Minimum
lt: Mažiausiai

en: Minimum answers
lt: Minimalus atsakymų skaičius

en: Minimum date
lt: Minimali data

en: Minimum memory available
lt: Mažiausias adminties kiekis

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
lt: Minimalus failų skaičius, kurį dalyvis gali įkelti į šį klausimą

en: Minimum requirements
lt: Minimalūs reikalavimai

en: Minimum sum value
lt: Minimali sumos reikšmė

en: Minimum value
lt: Minimali reikšmė

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
lt: Minimali reikšmė (multi-flexible) klausimų tipo rinkiniui

en: Minimum value of the numeric input
lt: Minimalus įvedamas skaičius

en: Minute
lt: Minutė

en: Minute step interval
lt: Minutės žingsnio intervalas

en: Missing %s closing right parentheses
lt: Trūksta %s uždarančių skliaustų

en: Mobile
lt: Mobilus

en: Mongolian
lt: Mongolų

en: Month
lt: Mėnuo

en: Month display style
lt: Mėnesio vaizdavimo stilius

en: Move on without warning
lt: Leisti tęsti be jokio perspėjimo

en: Moving user templates to new location at %s...
lt: Perkelti vartotojo šablonus į naują vietą  %s...

en: Multiple Numerical Input
lt: Daugialypė skaitmeninė įvestis

en: Multiple Short Text
lt: Daugialypis trumpas tekstas

en: Multiple choice
lt: Daugialypis pasirinkimas

en: Multiple choice questions
lt: Klausimai su daugialypiu pasirinkimu

en: Multiple choice with comments
lt: Daugialypis pasirinkimas su komentarais

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
lt: Daugialypių įvestų skaičių suma privalo būti lygi šiai reikšmei

en: Name
lt: Vardas

en: Name [ID]
lt: Pavadinimas [ID]

en: Name of the survey
lt: Apklausos pavadinimas

en: Name of the survey administrator
lt: Apklausos administratoriaus vardas

en: Name:
lt: Vardas:

en: Navigation delay (seconds):
lt: Navigacijos uždelsimas (sekundėmis):

en: New answer for quota '%s'
lt: Naujas atsakymas kvotai '%s'

en: New answer option
lt: Naujas atsakymo pasirinkimas

en: New files were successfully installed.
lt: Nauji failai sėkmingai įdiegti.

en: New files will be downloaded and installed.
lt: Atsiunčiami ir įdiegiami nauji failai.

en: New label set
lt: Naujas antraščių rinkinys

en: New password: %s
lt: Naujas slaptažodis: %s

en: New question group was saved.
lt: Nauja klausimų grupė išsaugota.

en: New quota
lt: Nauja kvota

en: New scenario number:
lt: Naujas scenarijaus numeris:

en: New survey id:
lt: Naujas apklausos id:

en: New survey title:
lt: Naujas apklausos pavadinimas:

en: Next
lt: Tęsti

en: Next choice
lt: Sekantis pasirinkimas

en: No
lt: Ne

en: No (Forced by the system administrator)
lt: Ne (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: No CFIELDNAME field set!
lt: Nenustatytas CFIELDNAME laukas!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
lt: Nebuvo pateikta GID (grupė). Negalima importuoti klausimo

en: No HTML editor
lt: Nėra HTML redaktoriaus

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
lt: Nebuvo pateikta SID (apklausa). Negalima importuoti klausimo.

en: No Username selected.
lt: Nepasirinktas vartotojo vardas.

en: No answer
lt: Nėra atsakymo

en: No available surveys
lt: Nėra apklausų

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
lt: Nėra įmanoma nukopijuoti sąlygų (dėl dubliavimosi)

en: No control on checkbox
lt: Nevaldyti varnelės laukelio (checkbox)

en: No database action required!
lt: Nereikia atlikti veiksmų su su duomenų baze!

en: No file selected
lt: Nepasirinktas failas

en: No invitation code is needed to complete the survey.
lt: norint dalyvauti apklausoje nereikia turėti kvietimo kodo.

en: No matching CFIELDNAME group!
lt: Nėra atitinkamos CFIELDNAME grupės!

en: No matching CQID
lt: Nėra atitinkamo CQID

en: No matching group
lt: Tokios grupės nėra

en: No matching question
lt: Tokio klausimo nėra

en: No matching survey
lt: Tokios apklausos nėra

en: No new participants were created
lt: Naujų respondentų nebuvo sukurta

en: No of surveys
lt: Apklausų skaičius

en: No old responses found.
lt: Nerasta senų atsakymų.

en: No participant information lost.
lt: Dalyvių informacija neprarasta.

en: No question group found.
lt: Klausimų grupių nerasta.

en: No question index will be shown with this format.
lt: Šiuo formatu klausimo indeksas negali būti parodytas.

en: No quotas have been set for this survey
lt: Šiai apklausai kvotos nenustatytos

en: No reminder(s) sent
lt: Neišsiųsti pakvietimai:

en: No replacement variable available for this field
lt: Nėra įmanomas šio lauko pakeitimas

en: No response lines in your file.
lt: Jūsų faile nėra atsakymų eilučių.

en: No responses are lost.
lt: Atsakymai nebuvo prarasti.

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
lt: Neduotas apklausos ID. Neįmanoma nukopijuoti apklausos

en: No, thanks.
lt: Ne, ačiū

en: Nominal
lt: Nominalus

en: None
lt: Joks

en: None found
lt: Nerasta

en: None selected
lt: Nežymėti nieko

en: Norwegian (Bokmal)
lt: Norvegų (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
lt: Norvegų (Nynorsk)

en: Not Selected
lt: Nepasirinkta

en: Not a valid expression
lt: Neteisinga išraiška

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lt: Ne visi galimi atsakymų variantai išsaugoti. Taip dažniausiai atsitinka dėl serverio apribojimų (PHP nuostata max_input_vars) - prašome susisiekti su serverio administratoriumi.

en: Not all labels were updated successfully.
lt: Ne visos žymos buvo sėkmingai atnaujintos.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
lt: Ne visi subklausimai buvo išsaugoti. Tai dažniausiai atsitinka dėl serverio apribojimų (PHP nuostata max_input_vars) - prašome susisiekti su serverio administratoriumi.

en: Not completed
lt: Nebaigta

en: Not completed or Not displayed
lt: Nebaigta arba nerodoma

en: Not displayed
lt: Nerodoma

en: Not enough values for calculation
lt: Nepakanka reikšmių skaičiavimams atlikti

en: Not equal to
lt: nelygu

en: Not found
lt: Nerasta

en: Not imported label sets
lt: Neįkelti žymių rinkiniai

en: Not invited
lt: Nepakviesta

en: Not started
lt: Nepradėta

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
lt: Įsidėmėkite, kad įvertinimo skirsnis tik parodys ar įvertinimo taisyklės nustatytos ir, ar įvertinimo būsena aktyvi.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad negalima panaikinti ištrynimo jei tęsiate toliau. Duomenys bus prarasti.

en: Note: All fields marked with (*) are required.
lt: Pastaba: visi laukai pažymėti (*) yra privalomi.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
lt: Pastaba: aktyvuotas Demo režimas. Pažymėtos (*) nuostatos negali būti pakeistos.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
lt: Pastaba: Jei deaktyvuosite šią apklausą klaidingai yra įmanoma lengvai atkurti duomenis jei nedarėte jokių pakeitimų apklausos struktūroje. Žiūrėti LimeSurvey dokumentaciją detaliau.

en: Note: Standard token fields cannot be automatically mapped
lt: Pastaba: standartiniai žymų laukai negali būti sutapatinami automatiškai

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
lt: Pastaba: Jūs kitiems vartotojams galite suteikti tik ribotas teises, nes jūsų pačių teisės yra ribotos.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
lt: Pasraba: jūs negalite redaguoti klausimo aktualumo, nes šiuo metu yra sąlygų, nustatytų šiam klausimui.

en: Nothing to translate on this page
lt: Šiame puslapyje nėra ką versti

en: Notification & data management
lt: Pranešimai ir atsakymų valdymas

en: Nov
lt: Lapkritis

en: November
lt: Lapkritis

en: Null values are ignored in calculations
lt: Nulinės reikšmės ignoruojamos skaičiavimuose

en: Number greater than
lt: skaičius didesnis už

en: Number less than
lt: skaičius mažesnis už

en: Number of attribute fields to add:
lt: Pridedamų požymių laukų skaičius:

en: Number of cases
lt: Atvejų skaičius

en: Number of files greater than
lt: failų skaičius didesnis už

en: Number of files less than
lt: failų skaičius mažesnis už

en: Number of records in this query:
lt: Įrašų skaičius šioje užklausoje:

en: Numbers
lt: Skaičiai

en: Numbers only
lt: Tik skaičiai

en: Numbers only for 'Other'
lt: 'Kita' komentare tik skaičiai

en: Numerical Input
lt: Skaičių įvedimas

en: OR
lt: arba

en: Occitan
lt: Provansalų

en: Oct
lt: Spalis

en: October
lt: Spalis

en: Off
lt: Ne

en: Off (Forced by the system administrator)
lt: Ne (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Offset:
lt: Poslinkis:

en: Ok
lt: Gera

en: Old VV version
lt: Senoji VV versija:

en: On
lt: Įjunta

en: On (Forced by the system administrator)
lt: Taip (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: On errors
lt: Apie klaidas

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
lt: Prašant antnaujinimo informacijos iš limesurvey.org įvyko klaida:

en: Once a survey is activated you can no longer:
lt: Kai apklausa bus aktyvuota negalėsite:

en: One
lt: Vienas

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
lt: Vienas arba daugiau failų yra netinkami arba neįkeltas reikiamas minimalus falų skaičius. Tęsti galėsite tik tada, kai pašalinsite šiuos trūkumus.

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
lt: Ops! Vienas arba daugiau privalomų klausimų liko neatsakyti. Tęsti galėsite tik tada, kai į juos atsakysite.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
lt: Ops! Vienas arba daugiau klausimų liko tinkamai neatsakyti. Tęsti galėsite tik tada, kai į juos atsakysite.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
lt: Vienas arba daugiau išsiųstų failų netinkamo formato/dydžio. Negalėsite tęsti, kol nepašalinsite šių trūkumų.

en: Online Manual
lt: vadovas internete

en: Online manual
lt: Internetinė naudojimo instrukcija

en: Only an integer value may be entered in this field.
lt: Šiame laukelyje galima įvesti tik sveiką skaičių.

en: Only answer the following question if:
lt: Atsakyti į sekantį klausimą tik jei:

en: Only answer this if the following conditions are met:
lt: Atsakykite tik į tai, jei šios sąlygos atitinka:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
lt: Atsakykite į šį klausimą tik tiems dalykams, kurių nepasirinkote klausime %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
lt: Atsakykite į šį klausimą tik tiems dalykams, kuriuos pasirinkote klausime %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
lt: Į šį klausimą atsakinėkite tik tada, jeigu:

en: Only integer values may be entered in these fields.
lt: Šiuose laukeliuose galima įvesti tik sveikuosius skaičius.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
lt: Prie laukų kur yra '%s' galima įvesti tik skaitmenis.

en: Only numbers may be entered in these fields.
lt: Šiuose laukeliuose gali būti įvesti tik skaičiai.

en: Only numbers may be entered in this field.
lt: Šiame lauke galima įvesti tik skaičius.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
lt: Tik vienas CSV atributas susietas su centriniu atributu.

en: Only one central attribute is mapped with token attribute
lt: Tik vienas pagrindinis atributas susietas su žymos atributu

en: Only variables can be assigned values
lt: Reikšmės gali būti suteiktos tik kintamiesiems

en: Oops, There was an error deleting the file
lt: Oops, ištrinant failą įvyko klaida

en: Option 'Other':
lt: Atsakymas 'Kita':

en: Optional
lt: Papildoma

en: Optional Question
lt: Laisvai pasirenkamas klausimas

en: Optional fields:
lt: Laisvai pasirenkami laukai:

en: Optional modules
lt: Neprivalomi moduliai

en: Order - like 3)
lt: Rikiavimas

en: Ordinal
lt: Rodantis vietų skaičių eilėje

en: Organize question groups/questions
lt: Tvarkyti klausimų grupes/klausimus

en: Other
lt: Kitos parinktys

en: Other comment
lt: Kitas komentaras

en: Other files:
lt: Kiti failai:

en: Other:
lt: Kita

en: Outdated
lt: Pasenusi

en: Output options
lt: Išvedinio pasirinkimas

en: Overall assessment score
lt: Bendras įvertinimų rezultatas

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
lt: Perrašyti jau egzistuojančias atributų vertes jei dalyvis jau įrašytas?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
lt: Perrašyti automatiškai susietų atributų vertes jei dalyvis jau egzistuoja?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
lt: Perrašyti standartines laukų reikšmes jei dalyvis jau egzistuoja?

en: Overwrite existing token attribute values if a duplicate participant is found?
lt: Perrašyti egzistuojančią žymeklio atributo vertę jei rastas besidubliuojantis dalyvis?

en: Overwrite existing token attribute values if a participant already exists?
lt: Perrašyti egzituojančius žymų atributus jei dalyvis jau egzistuoja?

en: Owner
lt: Savininkas

en: PDF export
lt: Eksportuoti PDF formatu

en: PDF header string (if empty, survey name will be used):
lt: PDF antraštės eilutė (jei paliksite tuščią, bus naudojamas apklausos pavadinimas):

en: PDF header title (if empty, site name will be used):
lt: PDF antraštės pavadinimas (jei paliksite tuščią, bus naudojamas svetainės pavadinimas):

en: PHP PDO driver library
lt: PHP PDO biblioteka

en: PHP mbstring library
lt: PHP mbstring biblioteka

en: PHP version
lt: PHP versija

en: PHP/PECL JSON library
lt: PHP/PECL JSON biblioteka

en: Pad a string to a certain length with another string
lt: Suvienodinti eilutės ilgį su kitos eilutės ilgiu

en: Panel integration
lt: Skydelio integracija

en: Parameter
lt: Parametras

en: Parameter name:
lt: Parametro pavadinimas:

en: Partial
lt: Dalini

en: Partial (saved) responses
lt: Nepilni atsakymai

en: Participant ID
lt: Dalyvio ID

en: Participant attributes to create
lt: Sukurti dalyvių atributus

en: Participants can save partially finished surveys
lt: Dalyviai gali išsaugoti dalinai užbaigtas anketas.

en: Participants owned by you
lt: Dalyviai, kurie priklauso Jums

en: Participants shared with you
lt: Dalyviai, kuriais dalinamasi su Jumis

en: Participants you have shared
lt: Dalyviai, kuriais Jūs pasidalinote

en: Pashto
lt: Pašto

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Passwords do not match!
lt: Slaptažodžiai nesutampa!

en: Percentage
lt: Procentai

en: Percentage of total:
lt: Iš viso procentais:

en: Permission
lt: Leidimai

en: Permission to activate/deactivate a survey
lt: Leidimas aktyvuoti / deaktyvuoti apklausą

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
lt: Teisė sukurti apklausas (kurioms automatiškai suteikiamos visos teisės) ir peržiūrėti, keisti ir trinti kitų vartotojų apklausas

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
lt: Leidimas sukurti (įvesti duomenis) / žiūrėti / atnaujinti / panaikinti / importuoti / eksportuoti atsakymus

en: Permission to create, view, update and delete user groups
lt: Teisė kurti, žiūrėti, keisti ir trinti vartotojų grupes

en: Permission to create, view, update and delete users
lt: Teisė kurti, žiūrėti, keisti ir trinti vartotojus

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
lt: Teisė kurti, žiūrėti, keisti, trinti, eksportuoti ir importuoti žymų rinkinius/žymas

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
lt: Teisė kurti, žiūrėti, keisti, trinti, eksportuoti ir importuoti šablonus

en: Permission to create/update/delete/import/export token entries
lt: Leidimas sukurti / atnaujinti / panaikinti / importuoti / eksportuoti įrašus

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
lt: Leidimas sukurti / žiūrėti / atnaujinti / panaikinti apklausos įvertinimo taisykles

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
lt: Laidimas sukurti / žiūrėti / atnaujint i/ panaikinti apklausos kvotų taisykles

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
lt: Leidimas sukurti / žiūrėti / atnaujinti / panaikinti / importuoti / eksportuoti apklausos klausimus, grupes, atsakymus ir sąlygas

en: Permission to delete a survey
lt: Leidimas negrįžtamai pašalinti apklausą

en: Permission to modify survey security settings
lt: Leidimas atnaujinti apklausos apsaugos parinktis.

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
lt: Leidimas matyti/ atnaujinti vertimą naudojantis sparčiojo vertimo savybe

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
lt: Teisė žiūrėti ir keisti globarius nustatymus ir įskiepius, taip pat trinti ir importuoti įskiepius

en: Permission to view statistics
lt: Leidimas statistikos peržiūrai

en: Permissions were successfully updated.
lt: Teisės sėkmingai pakeistos.

en: Persian
lt: Persų

en: Pie chart
lt: Skritulinis grafikas

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
lt: Galite įvesti klausimus į grupę, kurioje jie rodomi atsitiktine tvarka. Čia įveskite grupės pavadinimą.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
lt: Prašome <a href="%s">prisijungti</a>.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
lt: Peržiūrėkite kilusias problemas, jei viskas gerai ženkite paskutinį žingsnį.

en: Please check at least one item.
lt: Pasirinkite bent vieną punktą.

en: Please check the directory permissions.
lt: Patikrinkite direktorijos teises.

en: Please check the format of your answer.
lt: Patikrinkite atsakymo formatavimą.

en: Please choose
lt: Pasirinkite

en: Please choose *all* that apply:
lt: Pasirinkite *visus* tinkamus variantus:

en: Please choose *only one* of the following:
lt: Pasirinkite *tik vieną* iš pateiktų variantų:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
lt: Pasirinkite visus kurie tinka ir pakomentuokite

en: Please choose at least %s items.
lt: Pasirinkite mažiausiai %s dalykus.

en: Please choose no more than %s items.
lt: Pasirinkite ne daugiau kaip %s dalykus.

en: Please choose one option.
lt: Pasirinkite vieną parinktį.

en: Please choose the appropriate response for each item:
lt: Parinkite po vieną atsakymą *kiekvienam* teiginiui:

en: Please choose the label sets you want to export:
lt: Pasirinkite žymių rinkinius, kuriuos norite eksportuoti:

en: Please choose...
lt: Pasirinkite...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
lt: Norėdami įvesti atsakymą paspauskite ir vilkite slankiklį.

en: Please complete all parts of the date.
lt: Įveskite visas datos dalis!

en: Please confirm
lt: Patvirtinkite

en: Please confirm the token by answering the security question below and click continue.
lt: Pasižiūrėkite ar žemiau matomas kodas yra Jūsų. Jeigu taip, tai atsakykite į pateiktą apsaugos klausimą ir paspauskite mygtuką "Tęsti".

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
lt: Dėl tolimesnės pagalbos susisiekite su %s (%s).

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
lt: Dėl slaptažodžio susisiekite su LimeSurvey administratoriumi

en: Please continue with populating the database.
lt: Tęskite duomenų bazės kūrimą.

en: Please enter a date:
lt: Įveskite datą:

en: Please enter only numbers.
lt: Prašome įvesti tik skaičius.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
lt: Prašome įvesti duomenų bazės nustatymus kuriuos norite naudoti LimeSurvey:

en: Please enter your comment here
lt: Įveskite savo komentarą čia

en: Please explain something in detail:
lt: Paaiškinkite išsamiau:

en: Please fax your completed survey to:
lt: Išsiųskite atliktą apklausą faksu:

en: Please fill in %s answers
lt: Prašome atsakyti į %s klausimus(-ų)

en: Please fill in at least %s answers
lt: Prašome atsakyti bent į %s klausimus(-ų)

en: Please fill in at least one answer
lt: Prašome antakyti bent į vieną klausimą

en: Please fill in at most %s answers
lt: Prašome atsakyti ne daugiau kaip %s klausimus(-ų)

en: Please fill in at most one answer
lt: Prašome atsakyti ne daugiau kaip vieną klausimą

en: Please fix this error in your database and try again
lt: Pataisykite šią klaidą duomenų bazėje ir pabandykite dar kartą

en: Please log in first.
lt: Prašome prisijungti.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
lt: Prašome atkreipti dėmesį, kad jei norėsite pridėti klausimų ar grupių ar pakeisti nustatymus kai apklausoje jau bus atsakymų, Jūs turėsite deaktyvuoti apklausą, o tai reiškia kad visi sukaupti duomenys bus perkelti į atskirą archyvinę lentelę.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
lt: Sunumeruokite kiekviną laukelį savo nuožiūra nuo 1 iki

en: Please select %s answers
lt: Pasirinkite %s atsakymus(-ų)

en: Please select a file to import!
lt: Pasirinkite failą importavimui!

en: Please select a language:
lt: Pasirinkite kalbą:

en: Please select a user first
lt: Pirma pasirinkite vartotoją

en: Please select a user group first
lt: Pirma pasirinkite vartotojų grupę

en: Please select an answer for each combination.
lt: Prašome pasirinkti atsakymą kiekvienai kombinacijai.

en: Please select at least %s answers
lt: Pasirinkite mažiausiai %s atsakymus

en: Please select at least one answer
lt: Pasirinkite bent vieną atsakymą

en: Please select at least one file for deletion
lt: Pasirinkite bent vieną failą, kurį norite panaikinti

en: Please select at least one file for download
lt: Pasirinkite bent vieną failą, kurį norite atsisiųsti

en: Please select at most %s answers
lt: Pasirinkite ne daugiau kaip %s atsakymus

en: Please select at most one answer
lt: Prašome pasirinkti tik vieną atsakymą

en: Please select from %s to %s answers.
lt: Prašome pasirinkti nuo %s iki %s atsakymų.

en: Please select one answer
lt: Pasirinkite vieną atsakymą

en: Please select your preferred language:
lt: Pasirinkite norimą kalbą:

en: Please submit by %s
lt: Patvirtinkite %s

en: Please upload %s files
lt: Prašome įkelti %s failus(-ų)

en: Please upload %s more file(s).
lt: Prašome dar įkelti %s failą (-us).

en: Please upload at least %s files
lt: Prašome įkelti bent %s failus

en: Please upload at least one file
lt: Prašome įkelti bent vieną failą

en: Please upload at most %s files
lt: Prašome įkelti ne daugiau kaip %s failus

en: Please upload at most one file
lt: Prašome įkelti tik vieną failą

en: Please upload between %s and %s files
lt: Prašome įkelti nuo %s iki %s failų(-us)

en: Please upload one file
lt: Prašome įkelti vieną failą

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
lt: Prieš tęsiant duomenų bazės atnaujinimą, prašome patikrinti šią informaciją:

en: Please write your answer here:
lt: Įrašykite savo atsakymą čia:

en: Please write your answer(s) here:
lt: Savo atsakymą (-us) rašykite čia

en: Plugin
lt: Plėtinys

en: Plugin '%s' was missing and is removed from the database.
lt: Nerastas įskiepis '%s' ir pašalintis iš duomenų bazės.

en: Plugin is not active
lt: Pluginas neaktyvus

en: Plugin manager
lt: Įskiepių tvarkyklė

en: Plugins
lt: Plėtiniai

en: Polish
lt: Lenkų

en: Polish (Informal)
lt: Lenkų (neformali)

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
lt: Blogai nutraukta išraiška - turėtų būti konstanta arba kintamasis

en: Populate database
lt: Sukurti duomenų bazę

en: Popup HTML editor
lt: Popup HTML redaktorius

en: Portuguese
lt: Portugalų

en: Portuguese (Brazilian)
lt: Portugalų (Brazilų)

en: Pre-installation check
lt: Patikrinimas prieš diegimą:

en: Pre-installation check for LimeSurvey
lt: Patikrinimas prieš diegiant LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
lt: Susieti atributai

en: Predefined
lt: Iš anksto nustatytas

en: Prefix for list items
lt: Sąrašo dalykų prefiksas

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
lt: Priešdėlis/Priesaga išskleidžiamojo meniu sąraše

en: Present answer options in reverse order
lt: Pasirinkite ar atsakymus pateikti atsitiktine tvarka

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
lt: Pateikti teksto langeliais vietoj išskleidžiamųjų sąrašų

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
lt: Rodyti žemyn iššokančius valdiklius vietoje 'list' ir 'radio' valdiklių (mygtukų)

en: Present subquestions/answer options in random order
lt: Rodyti subklausimus/atsakymo pasirinkimus atsitiktine tvarka

en: Presentation
lt: Pateikimas

en: Presentation & navigation
lt: Pateikimas ir navigacija

en: Preview:
lt: Peržiūrėti:

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Previous answer fields
lt: Ankstesni atsakymo laukai

en: Previous questions
lt: Buvęs klausimas

en: Previous session is set to be finished.
lt: Prieš tai buvusi sesija nustatyta baigimui.

en: Print your answers.
lt: Spausdinti atsakymus.

en: Prior to 16
lt: Prieš 16

en: Processing...
lt: Apdorojama....

en: Progress
lt: Progresas

en: Publication & access control
lt: Viešinimo ir prieigos kontrolė

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
lt: Viešinti API /admin/remotecontrol:

en: Punjabi
lt: Pandžabi

en: Q1 and Q3 calculated using %s
lt: Q1ir Q3 apskaičiuoti naudojant %s

en: Question
lt: Klausimas:

en: Question Type:
lt: Klausimo tipas:

en: Question attribute
lt: Klausimo atributas

en: Question attributes
lt: Klausimo atributai

en: Question attributes:
lt: Klausimo atributai:

en: Question by Question
lt: Klausimas po klausimo

en: Question code
lt: Klausimo kodas

en: Question code %s was updated to %s.
lt: Klausimo kodas %s buvo pakeistas į %s.

en: Question code / ID
lt: Klausimo kodas / ID

en: Question code:
lt: Klausimo kodas:

en: Question codes must be unique.
lt: Klausimų kodai turi būti unikalūs.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
lt: Klausimų kodai turi prasidėti raide ir gali būti sudaryti tik iš raidžių ir skaičių.

en: Question codes were successfully regenerated.
lt: Klausimų kodai pilnai atstatyti.

en: Question could not be created with error on %s: %s
lt: Klausimas negali būti sukurtas su jame esančia klaifa %s: %s

en: Question could not be created.
lt: Klausimas negali būti sukurtas.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
lt: Klausimas negali būti ištrintas. Yra kitų klausimų, kurie priklauso nuo šio klausimo. Negalima ištrinti klausimo, kol nebus pašalintos visos nuo šio klausimo priklausančios sąlygos.

en: Question could not be updated
lt: Klausimas negali būti atnaujintas

en: Question could not be updated with error on %s: %s
lt: Klausimas negali būti pakeistas su klaida %s: %s

en: Question could not be updated.
lt: Klausimas negali būti atnaujintas

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
lt: Klausimas nebuvo atnaujintas. Kituose klausimuose yra sąlygų, kurios priklauso nuo atsakymų šiame klausime, tad tipo pakeitimas sukeltų problemų. Prieš pakeisdami klausimo tipą privalote ištrinti šias sąlygas.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
lt: Klausimas negali būti atnaujintas. Yra nustatytos sąlygos, kurios šį klausimą sieja su kitais klausimais, todėl tipo pakeitimas sukels problemas. Prieš keičiant klausimo tipą reikia ištrinti šias sąlygas .

en: Question group
lt: Klausimų grupė:

en: Question group import is complete.
lt: Klausimų grupės įkėlimas užbaigtas.

en: Question group import summary
lt: Klausimų grupės įkėlimo santrauka

en: Question group successfully saved.
lt: Klausimų grupė sėkmingai išsaugota.

en: Question group:
lt: Klausimų grupė:

en: Question groups
lt: Klausimų grupės

en: Question help
lt: Klausimo pagalba

en: Question import is complete.
lt: Klausimo importavimas užbaigtas.

en: Question import summary
lt: Klausimų įkėlimo santrauka

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
lt: Klausimas %s kalba negali būti sukurtas dėl klaidos %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
lt: Klausimas kalboje %s negali būti sukurtas.

en: Question index
lt: Klausimų rodyklė

en: Question is added to target (result is set to database default value).
lt: Klausimas pridėtas prie tikslo (rezultatas imamas pagal duomenų bazės numatytąją reikšmę).

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
lt: Klausimas perkeltas į kitą grupę (rezultatas importuotas teisingai).

en: Question is removed from target (result is ignored).
lt: Klausimas pašalintas iš tikslo (rezultatas ignoruojamas).

en: Question time
lt: Klausimo laikas

en: Question type
lt: Klausimo tipas

en: Question type selector:
lt: Klausimų tipų pasirinkimas:

en: Question validation equation
lt: Klausimo patikrinimo lygtis

en: Question validation tip
lt: Klausimo patikrinimo pagalba

en: Question was successfully added.
lt: Klausimas sėkmingai pridėtas.

en: Question was successfully deleted.
lt: Klausimas sėkmingai ištrintas.

en: Question was successfully saved.
lt: Klausimas sėkmingai išsaugotas.

en: Question:
lt: Klausimas:

en: Questions
lt: Klausimai

en: Questions in this survey
lt: Šios aplausos klausimai

en: Questions with conditions to this group
lt: Klausimai su sąlygomis į šią grupę

en: Quick CSV report
lt: Greita CSV ataskaita

en: Quick add...
lt: Greitas pridėjimas...

en: Quick statistics
lt: Greita statistika

en: Quick translation
lt: Spartusis vertimas

en: Quick-add answers
lt: Spartus atsakymo pridėjimas

en: Quick-add subquestion or answer items
lt: Greitas sub-klausimų ar atsakymų pridėjimas

en: Quick-translation
lt: Spartusis vertimas

en: Quota action
lt: Kvotos veiksmas

en: Quota name
lt: Kvotos pavadinimas

en: Quotas
lt: Kvotos

en: Quote meta characters
lt: Meta simbolius apgaubti kabutėmis

en: R (data file)
lt: R (duomenų failas)

en: R (syntax file)
lt: R (sintaksės failas)

en: RANK
lt: RANGAS

en: RPC interface enabled:
lt: RPC sąsaja įjungta:

en: Random order
lt: Atsitiktinė tvarka

en: Randomization group name
lt: Atsitiktinis grupės pavadinimas

en: Randomization group:
lt: Atsitiktinė grupė:

en: Randomize on each page load
lt: Parenkamas atsitiktinai kiekvieno puslapio atidarymo metu

en: Rank %s
lt: Vieta %s

en: Rank header
lt: Reitingo antraštė

en: Ranking
lt: Rikiavimas

en: Reason:
lt: Priežastis:

en: Recommended
lt: Rekomenduojama

en: Record Deleted
lt: Įrašas ištrintas

en: Records displayed:
lt: Rodomi įrašai:

en: Records imported
lt: Įrašai įkelti.

en: Recover your password
lt: Atkurti slaptažodį

en: Referrer URL
lt: Kreipimosi nuoroda

en: Referrer URL will be saved.
lt: Prie atsakymų bus pridėta kreipimosi nuoroda.

en: Regenerate question codes
lt: Generuoti klausimų kodus iš naujo

en: Registration
lt: Registracija

en: Registration attachments:
lt: Registracijos priedėliai (attachments):

en: Registration email
lt: Registracijos el. laiškas

en: Registration email body:
lt: Registracijos laiško tekstas:

en: Registration email subject
lt: Registracijos el. laiško tema

en: Registration email subject:
lt: Registracijos laiško tema (subject):

en: Regular expression
lt: Reguliarūs išsireiškimai

en: Relevance
lt: Susiejimas

en: Relevance [Validation] (Default value)
lt: Svarbumas [Vertinimas] (Numatytoji reikšmė)

en: Relevance equation:
lt: Svarbumo lygtis:

en: Relevance help for printable survey
lt: Svarbi pagalba spausdinamai apklausai

en: Relevance:
lt: Svarbumas:

en: Reload URL
lt: Automatiškai atverti (nuoroda)

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
lt: Norėdami atverti anketą, spragtelėkite ant žemiau esančios nuorodos arba nukopijuokite ją į interneto naršyklės langelį.

en: Reloading screen. Please wait.
lt: Perkraunama. Prašome palaukti.

en: Remaining
lt: Liko

en: Reminder
lt: Priminimas

en: Reminder Email:
lt: Priminimo el. laiškas:

en: Reminder attachments:
lt: Priminimo priedai:

en: Reminder count
lt: Priminimų skaičius

en: Reminder count:
lt: Priminimų skaičius:

en: Reminder email
lt: Priminimo el. laiško pavadinimas:

en: Reminder email body:
lt: Priminimo laiško tekstas:

en: Reminder email subject
lt: Priminimo el. laiško tema

en: Reminder email subject:
lt: Priminimo el. laiško pavadinimas:

en: Reminder sent to:
lt: Priminimas išsiųstas:

en: Reminder sent?
lt: Priminimas išsiųstas?

en: Reminder status:
lt: Priminimo būsena:

en: Reminder to participate in a survey
lt: Papildomas kvietimas dalyvauti apklausoje

en: Reminder(s) sent
lt: Išsiųsti pakvietimai

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
lt: Nuotolinis valdymas įmanomas naudojant %s kaip transportą ir suteikia šias galimybes:

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
lt: Pašalinti tekstą arba atžymėti varneles automatiškai

en: Renumber the new record.
lt: Naujam įrašui suteikti kitą numerį

en: Repeat a string
lt: Pakartoti eilutę

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
lt: Klausimo antraštę pakartoti kas X teiginių:

en: Replace
lt: Pakeisti

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
lt: Pakeisti visas ieškomas eilutes naująja eilute

en: Replace answers in file in the existing record.
lt: Pakeisti egzistuojančio įrašo atsakymus faile.

en: Replace choice header (default: "%s")
lt: Pakeisti pasirinkimo antraštę (pagal nutylėjimą yra "%s")

en: Replace rank header (default: "%s")
lt: Pakeisti reitingo antraštę (pagal nutylėjimą yra "%s")

en: Replace the existing record.
lt: Pakeisti esamą įrašą

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
lt: Galite žodį 'Kita' pakeisti savuoju tekstu. Į laukelį įveskite naują atsakymo varianto pavadinimą.

en: Report and skip the new record.
lt: Pranešti ir praleisti naują įrašą

en: Required
lt: Būtinas

en: Required PHP modules:
lt: Reikalinti PHP moduliai:

en: Reset
lt: Atstatyti

en: Reset all your tokens to the 'not used' state
lt: Atstatyti visų kodų į būseną į 'nepanaudoti'

en: Reset answers and token completed state
lt: Atstatyti atsakymų ir kodų užbaigtumo būseną

en: Reset conditions
lt: Atstatyti sąlygas

en: Reset conditions/relevance?
lt: Apnulinti sąlygas?

en: Reset start/end date/time?
lt: Išvalyti pradžios/pabaigos datą/laiką?

en: Reset the completed answers to the incomplete state
lt: Atstatyti užbaigtus atsakymus į nebaigtų būseną.

en: Resources
lt: Ištekliai

en: Resources Import Summary
lt: Išteklių importo suvestinė

en: Resources import summary
lt: Resursų importavimo sąvadas:

en: Response
lt: Atsakymas

en: Response ID
lt: Atsakymo ID

en: Response filters
lt: Atsakymų filtrai

en: Response import summary
lt: Atsakymų importavimo suvestinė

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
lt: Respondentas atsakė į klausimus apklausoje {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
lt: Respondentas atsakė į klausimus apklausoje {SURVEYNAME} (rezultatai pridedami)

en: Response summary
lt: Atsakymų suvestinė

en: Responses
lt: Apklausos atsakymai

en: Responses & statistics
lt: Atsakymai ir statistika

en: Responses containing
lt: Atsakymų turinčių

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
lt: Šios apklauso atsakymai NĖRA anoniminiai.

en: Responses to this survey are anonymized.
lt: Šios apklausos atsakymai yra anonimiški.

en: Responses will be date stamped.
lt: Prie atsakymų bus pridėta data.

en: Responses will have the IP address logged
lt: Prie atsakymų bus pridėtas IP adresas

en: Responses will have their referring URL logged.
lt: Prie atsakymų bus pridėta į apklausą nukreipusi nuoroda

en: Responses will not be date stamped.
lt: Prie atsakymų nebus pridėta data.

en: Responses will not have the IP address logged.
lt: Prie atsakymų nebus pridėtas IP adresas.

en: Responses will not have their referring URL logged.
lt: Prie atsakymų nebus pridėta į apklausą nukreipusi nuoroda

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Restore options
lt: Atstatyti pasirinkimus

en: Restrict input to integer values
lt: Pasirinkite ar leisti įvesti tik sveikuosius skaičius

en: Result
lt: Rezultatas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Results from LDAP Query.
lt: Rezultatai iš LDAP užklausos.

en: Resume later
lt: Pratęsti vėliau

en: Return a formatted string
lt: Grąžinti suformatuotą eilutę

en: Return comma-separated list of values
lt: Grąžinti reikšmių sąrašą, atskirtą kableliais

en: Return current UNIX timestamp
lt: Grąžinti dabartinį UNIX laiką

en: Return part of a string
lt: Grąžinti dalį eilutės

en: Return to label set administration
lt: Grįžti į žymių rinkinio administravimo puslapį

en: Return to survey
lt: Grįžti į apklausą

en: Return to survey administration
lt: Grįžti į pagrindinį puslapį

en: Returns true if all non-empty responses are unique
lt: Grąžina "true" jei visi ne tušti atsakymai yra unikalūs

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
lt: Grąžina true(1) jei tai teisinga Grigaliaus kalendoriaus data

en: Reverse a string
lt: Parašyti eilutę atvirkščiai

en: Reverse answer order
lt: Atsitiktinė atsakymų tvarka

en: Romanian
lt: Rumunų

en: Round fractions down
lt: Suapvalinti trupmeninę dalį į mažesnę pusę

en: Round fractions up
lt: Suapvalinti trupmeninę dalį į didesnę pusę

en: Rounds a number to an optional precision
lt: Suapvalina skaičių iki pasirinkto tikslumo

en: Rows
lt: Eilutės

en: Russian
lt: Rusų

en: SMTP debug mode:
lt: SMTP derinimo režimas:

en: SMTP debug output:
lt: SMTP derinimo išvedinys:

en: SMTP host:
lt: SMTP serveris:

en: SMTP password:
lt: SMTP slaptažodis:

en: SMTP username:
lt: SMTP vartotojo vardas:

en: SPSS export scale type
lt: Stulpelio tipas eksportuojant į SPSS

en: SPSS version:
lt: SPSS versija:

en: SQL CODE THAT FAILED
lt: SQL KODAS, KURIS NULŪŽO

en: SQL command failed: %s
lt: Napavyko įvykdyti SQL užklausos: %s

en: Same
lt: Tas pats

en: Same height for all answer options
lt: Vienodas visų galimų atsakymų aukštis.

en: Same height for lists
lt: Toks pats aukštis sąrašams

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Save IP address?
lt: Išsaugoti IP adresus?

en: Save Now
lt: Išsaugoti

en: Save and close
lt: Išsaugoti ir uždaryti

en: Save as label set
lt: Išsaugoti kaip antraščių rinkinį

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
lt: Išsaugokite abu R kataloge (R komandų lange panaudokite getwd() ir setwd() )

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save city
lt: Išsaugoti miestą

en: Save country
lt: Išsaugoti šalį

en: Save for further completion by survey user
lt: Išsaugoti, kad dalyvis galėtų užbaigti vėliau

en: Save postal code
lt: Išsaugoti pašto kodą

en: Save question group
lt: Išsaugoti klausimų grupę

en: Save referrer URL?
lt: Pridėti nukreipusią nuorodą?

en: Save settings
lt: Išsaugoti parinktis

en: Save state
lt: Išsaugoti valstiją

en: Save this, then create another:
lt: Išsagoti šį dokumentą, ir sukurti naują:

en: Save timings?
lt: Pridėti laikmačio parodymus?

en: Save your unfinished survey
lt: Išsaugoti nebaigtą apklausą

en: Saved Survey Details
lt: Išsaugota nebaigta apklausa

en: Scale
lt: Stulpelis

en: Scale 1
lt: 1 stulpelis

en: Scale 2
lt: 2 stulpelis

en: Scenario
lt: Scenarijus

en: Scope
lt: Apimtis

en: Screen:
lt: Langas:

en: Search
lt: Ieškoti

en: Second choice
lt: Antras pasirinkimas

en: Section
lt: Dalis

en: Security
lt: Apsauga

en: Security question:
lt: Apsaugos klausimas:

en: Security update!
lt: Saugumo atnaujinimas!

en: Select ZIP file:
lt: Pasirinkti ZIP failą:

en: Select all
lt: Pažymėti viską

en: Select columns
lt: Pasirinkti stulpelius

en: Select file
lt: Pasirinkite failą

en: Select question
lt: Pasirinkite klausimą

en: Select survey to copy:
lt: Pasirinkite apklausą kopijavimui:

en: Select template ZIP file:
lt: Pasirinkite šablono ZIP failą:

en: Select the LDAP query you want to run:
lt: Pasirinkite LDAP užklausą, kurią norite paleisti:

en: Select the type of chart to be displayed
lt: Pasirinkite kokio tipo grafikas bus rodomas

en: Select...
lt: Pasirinkti...

en: Semicolon
lt: Kabliataškis

en: Send
lt: Siųsti

en: Send Invitations
lt: Siųsti kvietimus

en: Send Reminders
lt: Išsiųsti priminimus

en: Send basic admin notification email to:
lt: Siųsti pranešimą el. paštu:

en: Send detailed admin notification email to:
lt: Siųsti išsamų pranešimą el. paštu:

en: Send email invitation
lt: Siųsti kvietimo laišką

en: Send email invitations
lt: Kvietimų siuntimas elektroniniu paštu

en: Send email reminder
lt: Siųsti priminimo laišką

en: Send me a copy:
lt: Atsisiųsti kopiją:

en: Send reminder to token ID(s):
lt: Siųsti priminimą įrašui (-ams), kurio (-ių) ID:

en: Sending invitations...
lt: Siunčiami kvietimai...

en: Sending reminders...
lt: Siunčiami priminimai...

en: Sep
lt: Rugsėjis

en: Separator used:
lt: Taikomas skirtukas:

en: September
lt: Rugsėjis

en: Serbian (Cyrillic)
lt: Serbų (Kirilica)

en: Serbian (Latin)
lt: Serbų (Lotyniška)

en: Server name & port:
lt: Serverio vardas ir prievadas (portas):

en: Server time:
lt: Serverio laikas:

en: Server type:
lt: Serverio tipas:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
lt: Apklausos sesijos gyvavimo laikas (sekundėmis):

en: Session writable
lt: Galima rašyti sesijas

en: Set Survey Rights
lt: Nustatyti Apklausos teises

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
lt: Parinkite konkretų stulpelio tipą šiam klausimui eksportuojant į SPSS

en: Set name:
lt: Įveskite pavadinimą:

en: Set survey permissions
lt: Nustatyti apklausos leidimus

en: Set template permissions for this user
lt: Nustatyti šablono leidimus šiam vartotojui

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
lt: Nustatykite procentinį (sub-)klausimo stulpelio plotį (1-100)

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
lt: Norodykite savo duomenų bazės IP adresą. Daugeliu atveju turėtų veikti "localhost". Jūs galite priverstinai naudoti Unix socket kad užbaigtumėte kelią.

en: Set token length to:
lt: Nustatyti kodo ilgį:

en: Set user permissions
lt: Nustatyti vartotojo leidimus

en: Settings & Plugins
lt: Nustatymai ir įskiepiai

en: Settings for plugin %s
lt: Plėtinio %s nustatymai

en: Share
lt: Bendrinti

en: Share panel
lt: Dalinimosi skydelis

en: Shift-JIS Japanese
lt: Shift - JIS Japonų

en: Short Free Text
lt: Trumpas laisvos formos tekstas

en: Short names
lt: Trumpi pavadinimai

en: Should we proceed with the delete?
lt: Ar tikrai norite panaikinti?

en: Show
lt: Rodyti

en: Show 'no answer' option for non-mandatory questions:
lt: Rodyti pasirinkimą 'Nėra atsakymo' neprivalomiems klausimams:

en: Show PHPInfo
lt: Rodyti PHP informaciją

en: Show a map in the statistics?
lt: Statistikoje rodyti žemėlapį?

en: Show advanced settings
lt: Rodyti sudėtingesnes parinktis

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
lt: Rodyti pranešimą jei atsakymų skaičius viršija maksimalų nustatytą

en: Show both
lt: Rodyti abu

en: Show both (Forced by the system administrator)
lt: Rodyti abu (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Show comment
lt: Rodyti komentarus

en: Show conditions for this question
lt: Rodyti sąlygas šiam klausimui

en: Show during registration?
lt: Rodyti registracijos metu?

en: Show grand total
lt: Rodyti iš viso

en: Show grand total for either columns or rows
lt: Rodyti stulpelių ar eilučių sumą iš viso

en: Show group description only
lt: Rodyti tik grupės aprašymą

en: Show group description only (Forced by the system administrator)
lt: Rodyti tik grupių aprašymą (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Show group name only
lt: Rodyti tik grupės pavadinimą

en: Show group name only (Forced by the system administrator)
lt: Rodyti tik grupės pavadinimą (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Show header in answers export PDFs:
lt: Rodyti antraštę klausimus exportuojant į PDF:

en: Show in public statistics
lt: Rodyti viešoje statistikoje

en: Show javascript alert
lt: Rodyti javascript pranešimą

en: Show last..
lt: Rodyti paskutinį...

en: Show next..
lt: Rodyti kitą...

en: Show next...
lt: Rodyti kitą...

en: Show previous..
lt: Rodyti prieš tai buvusį...

en: Show previous...
lt: Rodyti ankstesnį...

en: Show question code only
lt: Rodyti tik klausimų kodus

en: Show question code only (Forced by the system administrator)
lt: Rodyti tik klausimo kodą (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Show question number only
lt: Rodyti tik klausimo numerį

en: Show question number only (Forced by the system administrator)
lt: Rodyti tik atsakymų numerius (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Show start...
lt: Rodyti pirmą...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
lt: Pasirinkite ar rodyti vartotojams šio klausimo statistiką

en: Show text responses inline:
lt: Rodyti tekstinius atsakymus "inline":

en: Show title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Show totals for
lt: Rodyti iš viso

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
lt: Rodyti arba eilučių, stulpelių arba eilučių ir stulpelių bendrąsias sumas

en: Simple selector
lt: Paprastas pasirinkimas

en: Simple template editor
lt: Paprastas šablonų redaktorius

en: Sine
lt: Sinusas

en: Single checkbox
lt: Atskiras žymimasis langelis

en: Single choice questions
lt: Klausimai su vieninteliu pasirinkimu

en: Single response: ID %s
lt: Vienas atsakymas: ID %s

en: Site name
lt: Puslapio pavadinimas:

en: Site name:
lt: Puslapio pavadinimas:

en: Size
lt: Dydis

en: Skipped tokens entry:
lt: Praleistos žymos:

en: Slider
lt: Šliaužiklis

en: Slider accuracy
lt: Slankiklio tikslumas

en: Slider initial value
lt: Slankiklio pradinė reikšmė

en: Slider left/right text separator
lt: Slankiklio kairė/dešinė teksto skirtuvas

en: Slider maximum value
lt: Maksimali slankiklio reikšmė

en: Slider minimum value
lt: Minimali slankiklio reikšmė

en: Slider starts at the middle position
lt: Slankiklis prasideda vidutinėje pozicijoje.

en: Slovak
lt: Slovakų

en: Slovenian
lt: Slovėnų

en: Some URL description
lt: Nuorodos aprašymas

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
lt: Keletas žingsnių, padėsiančių sukurti apklausą:

en: Some text in this answer
lt: Tekstas šiame atsakyme

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
lt: Atleiskite, šiai apklausai nurodyti netinkami klausimų tipai.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
lt: Apgailestaujame, tačiau šios apklausos kvota jau išnaudota.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
lt: Apgailestaujame, bet PHP konfiguracijoje trūksta LDAP modulio.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
lt: Atsiprašome, bet šis klausimas neturi netsakymų, todėl neįmanoma nubrėžti grafiko.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
lt: Atsiprašome, bet šis klausimas turi per daug atsakymo variantų norint juos tinkamai atvaizduoti diagramoje.

en: Sorry, no more files can be uploaded!
lt: Atleiskite, daugiau failų įkelti negalima!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
lt: Atleiskite, leidžiami tik %s plėtiniai

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
lt: Atleiskite, gali būti įkelti tik %s failai šiam klausimui!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
lt: Labai gaila, toks antraščių rinkinio pavadinimas duomenų bazėje jau yra. Pasirinkite kitą pavadinimą.

en: Sorry, the request failed!
lt: Labai gaila, užklausa nepavyko!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
lt: Atleiskite, siunčiamas failas (%s) yra didesnis nei leidžiama, leidžiamas failo dydis  %s KB.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
lt: Atleiskite, failo plėtinys (%s) neleidžiamas!

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
lt: Atleiskite, šis failas per didelis. Leidžiami failai, kurių dydis iki %s KB.

en: Sorry, this file was not found.
lt: Failas nerastas.

en: Sort answers alphabetically
lt: Rikiuoti atsakymus pagal abėcėlę

en: Sort the answer options alphabetically
lt: Pasirinkite ar rikiuoti atsakymus pagal abėcėlę

en: Source table
lt: Šaltinio lentelė

en: Spanish
lt: Ispanų

en: Spanish (Argentina)
lt: Ispanų (Argentina)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
lt: Ispanų (Argentina) (neformali)

en: Spanish (Chile)
lt: Įspanų (Čilės)

en: Spanish (Mexico)
lt: Ispanų (Meksikiečių)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
lt: Nurodykite kitokį datos/laiko formatą (<i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formatai ir  "-./: " simboliai leidžiami reiškiant dienas/mėnesius/metus/valandas/minutes. Skaičiai gali būti rašomi tiek su nuliu prieš vienaženklį skaičių, tiek be nulio. Pagal nutylėjimą naudojamas apklausos datos formatas.

en: Square root
lt: Kvadratinė šaknis

en: Standard deviation
lt: Standartinis nukrypimas

en: Standard token fields
lt: Standartiniai žymų laukai

en: Start HTML editor in a popup window
lt: Paleisti HTML redaktorių naujame lange

en: Start bounce processing
lt: Pradėti sugrįžusių laiškų apdorojimą

en: Start date/time:
lt: Pradžios data/laikas:

en: Start installation
lt: Pradėti diegimą

en: Start language
lt: Kalba

en: Start language:
lt: Pradžios kalba:

en: Started but not yet completed
lt: Pradėta bet nebaigta

en: Starting from:
lt: Pradėti nuo:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
lt: Pradedant nuo 2.05 versijos kintamųjų pavadinimai turi būti sudaryti tik iš raidžių ir skaičių ir negali prasidėti skaičiumi. Toks kintamojo pavadinimas nebenaudojamas.

en: Statistics
lt: Statistika

en: Statistics URL
lt: Statistika (nuoroda)

en: Statistics survey %s
lt: %s apklausos statistika

en: Status
lt: Būsena

en: Step 1:
lt: Pirmas žingsnis:

en: Step 2:
lt: Antras žingsnis:

en: Step value
lt: Žingsnio vertė

en: Stop this survey
lt: Sustabdyti apklausą

en: Store the city?
lt: Įsiminti miestą?

en: Store the country?
lt: Įsiminti šalį?

en: Store the postal code?
lt: Įsiminti pašto kodą?

en: Store the state?
lt: Įsiminti valstiją?

en: Straight
lt: Tiksliai

en: Strip HTML and PHP tags from a string
lt: Pašalinti HTML ir PHP žymas iš eilutės

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
lt: Pašalinti tarpus (ar kitus simbolius) iš eilutės pradžios ir pabaigos

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
lt: Pašalinti tarpus (ir kitus simbolius) iš eilutės pradžios

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
lt: Pašalinti tarpus (ir kitus simbolius) iš eilutės pabaigos

en: Subject:
lt: Tema:

en: Submission date
lt: Pateikimo data

en: Submit
lt: Pateikti

en: Submit Your Survey.
lt: Įvesti apklausos rezultatus

en: Submit your answers
lt: Pateikti atsakymus

en: Submit your survey.
lt: Pateikite Jūsų apklausą.

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
lt: Subklausimų kodai gali būti sudaryti tik iš raidžių ir skaičių.

en: Subquestion codes must be unique.
lt: Subklausimų kodai turi būti unikalūs.

en: Subquestions
lt: Išplėstiniai klausimai, teiginiai

en: Subquestions %s could not be updated.
lt: Subklausimai %s negali būti pakeisti.

en: Subquestions were successfully saved.
lt: Išplėstiniai klausimai, teiginiai sėkmingai išsaugoti.

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Success!
lt: Sėkmės!

en: Successfully created CPDB entries
lt: Sėkmingai sukurti pagrindinės dalyvių duomenų bazės įrašai

en: Successfully created token entries
lt: Sėkmingai sukurti kodų įrašai

en: Sum
lt: Suma

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
lt: Sumuoti atsakytų klausimų vertes kurios atitinka kriterijus

en: Summary
lt: Santrauka

en: Superadministrator
lt: Superadministratorius

en: Support this project - Donate to
lt: Palaikyk šį projektą - paremk

en: Survey
lt: Apklausa

en: Survey %s
lt: Apklausa %s

en: Survey Has Been Deactivated
lt: Apklausa buvo deaktyvuota

en: Survey ID
lt: Apklausos ID

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
lt: Apklausa ID %d išsaugota %s, ji turi %d įrašus

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
lt: Apklausa ID %d išsaugota %s ir turinti %d įrašą (-us) (%s)

en: Survey activation
lt: Apklausos aktyvacija

en: Survey archive (.lsa)
lt: Apklausos archyvas (*.lsa)

en: Survey cannot be activated yet.
lt: Apklausa negali būti aktyvuota.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
lt: Apklausa negali būti aktyvuota. Neturite leidimo arba nėra klausimų.

en: Survey content
lt: Apklausos turinys

en: Survey copy summary
lt: Apklausos kopijos santrauka:

en: Survey could not be created because it did not have a title
lt: Apklausa negali būti sukurta, nes neturi pavadinimo

en: Survey could not be updated
lt: Apklausa negali būti atnaujinta

en: Survey deleted.
lt: Apklausa pašalinta.

en: Survey deletion
lt: Apklausos panaikinimas

en: Survey does not pass consistency check
lt: Apklausa neatitinka nuoseklumo patikrinimo

en: Survey expiration date
lt: Apklausos pabaigos data (MMMM-MM-DD)

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
lt: Apklausa aktyvuota. Rezultatų lentelė sėkmingai sukurta.

en: Survey import summary
lt: Apklausos įkėlimo santrauka

en: Survey language could not be created.
lt: Apklausos kalba negali būti sukurta.

en: Survey logic file
lt: Apklausos logikos failas

en: Survey name (ID)
lt: Apklausos pavadinimas (ID)

en: Survey name (ID):
lt: Apklausos pavadinimas (ID):

en: Survey participants
lt: Apklausos dalyviai

en: Survey permissions
lt: Leidimai

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
lt: Apklausos leidimai visiems šios grupės vartotojams atnaujinti

en: Survey permissions were successfully updated.
lt: Apklausos leidimai pilnai atnaujinti

en: Survey quota
lt: Apklausos kvota

en: Survey quotas
lt: Apklausos kvotos

en: Survey registration confirmation
lt: Registracijos, dalyvauti apklausoje, patvirtinimas

en: Survey response
lt: Apklausos atsakymas

en: Survey response %d
lt: Apklausos atsakymas %d

en: Survey security
lt: Apklausos apsauga

en: Survey settings
lt: Apklausos parinktys

en: Survey settings were successfully saved.
lt: Apklausos parinktys sėkmingai išsaugotos.

en: Survey structure (.lss)
lt: Apklausos struktūra (.lss)

en: Survey structure import summary
lt: Apklausos struktūros importavimo suvestinė

en: Survey text elements
lt: Apklausos tekstiniai elementai

en: Survey title and description
lt: Apklausos antraštė ir aprašymas

en: Surveys
lt: Apklausos

en: Swahili
lt: Svahili

en: Swedish
lt: Švedų

en: Switch to closed-access mode
lt: Perjungti į uždarosios prieigos būseną

en: System overview
lt: Sistemos peržiūra

en: TIS620 Thai
lt: TIS620 Tailandiečių

en: Tab-separated-values format (*.txt)
lt: Reikšmės atskirtos "Tab" simboliais (*.txt)

en: Table column usage
lt: Lentelės stulpelių naudojimas

en: Table prefix
lt: Lentelės priešdėlis

en: Table size usage
lt: Naudojamas lentelės dydis

en: Take ownership
lt: Perimti nuosavybę

en: Tamil
lt: Tamilų

en: Tangent
lt: Tangentas

en: Target (sub-)question:
lt: Tikslinis (sub-)klausimas:

en: Target question
lt: Tikslinis klausimas

en: Template '%s' does already exist.
lt: Toks šablonas '%s' jau buvo sukurtas.

en: Template '%s' was successfully deleted.
lt: Šablonas '%s' sėkmingai ištrintas.

en: Template Sample
lt: Šablono pavyzdys

en: Template editor:
lt: Šablonų redaktorius:

en: Template permissions were updated successfully.
lt: Šablono teisės atnaujintos sėkmingai.

en: Template:
lt: Šablonas:

en: Templates
lt: Šablonai

en: Terminate survey
lt: Baigti apklausą

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
lt: Paspaudę šią nuorodą išbandykite ar Jūsų serveris palaiko SSL.

en: Text [Help] (Tip)
lt: Tekstas [Pagalba]

en: Text display
lt: Tekstas

en: Text inputs
lt: Teksto įvediniai

en: Text needs to be lowercase.
lt: Tekstas turi būti parašytas mažosiomis raidėmis.

en: Text needs to be uppercase.
lt: Tekstas turi būti parašytas didžiosiomis raidėmis.

en: Text questions
lt: Tekstiniai klausimai

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
lt: Drop-down režime tekstas rodomas prie kiekvieno sub-klausimo eilutės tarp abiejų skalių

en: Thai
lt: Tailandiečių

en: Thank you for completing this survey.
lt: Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
lt: Ačiū, kad dalyvaujate apklausoje.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
lt: Ačiū, kad išsaugojote nebaigtą apklausą. Dabar atsakinėjimą į klausimus galėsite pratęsti nuo ten kur baigėte. Prašome išsaugoti šį el. laišką, nes atstatyti slaptažodį iš kitų šaltinių negalėsite.

en: Thank you!
lt: Ačiū!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lt: Įrašykite kiek laiko rodyti pirmąjį įspėjimą (sekundėmis). Įspėjimo rodymo negalima bus išjungti, jeigu laukelį paliksite tuščią.

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
lt: Įrašykite kiek laiko rodyti antrąjį įspėjimą (sekundėmis). Įspėjimo rodymo negalima bus išjungti, jeigu laukelį paliksite tuščią.

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lt: Įrašykite antrojo įspėjimo tekstą (jeigu laukelis bus paliktas tuščias, bus rodomas numatytasis įspėjimas).

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
lt: LimeSurvey ComfortUpdate tai paprasta procedūra greitam LimeSurvey atnaujinimui iki naujausios versijos.

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
lt: El. pašto adresas kurį įvedėte jau užregistruotas. Šiuo adresu buvo išsiųstas el. laiškas su nuoroda, kuri suteikia prieigą prie apklausos.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
lt: Atsakymų ar teiginių parinktys bus išdėstytos stulpeliais. Nurodykite stulpelių skaičių.

en: The answer to the security question is incorrect.
lt: Neteisingai atsakėte į apsaugos klausimą.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
lt: Atsakymas(-i) turi atitikti šiuos array_filter kriterijus:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
lt: Atsakymas(-i) turi atitikti šiuos validumo kriterijus:

en: The database you specified does already exist.
lt: Duomenų bazė kurią nurodėte jau egzistuoja.

en: The database you specified does not exist:
lt: Duomenų bazė, kurią Jūs nurodėte, neegzistuoja:

en: The email address is not valid.
lt: E-pašto adresas neteisingas

en: The email you used is not valid. Please try again.
lt: Jūs įvedėte netinkamą elektroninio pašto adresą. Prašome įvesti dar kartą.

en: The entry was assigned the following record id:
lt: Įrašui buvo paskirtas šis įrašo id:

en: The file %s was deleted.
lt: Ištrintas failas %s.

en: The following LimeSurvey updates are available:
lt: Įmanomi šie LimeSurvey atnaujinimai:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
lt: Šie papildomi laikai buvo rasti CSV faile.

en: The following answers should be deleted:
lt: Šie atsakymai turėtų būti ištrinti:

en: The following assessments should be deleted:
lt: Šie įverinimai turi būti ištrinti:

en: The following conditions should be deleted:
lt: Šios sąlygos turi būti ištrintos:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
lt: Žemiau nurodyti failai bus pakeisti arba panaikinti, tačiau atkreipiame dėmesį, kad kai kuriuos iš jų kažkas buvo modifikavęs.

en: The following groups should be deleted:
lt: Šios grupės turi būti ištrintos:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
lt: Sekančios senos apklausos lentelės egzistuoja ir jei nebus reikalingos gali būti ištrintos:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
lt: Šio senos apklausų lentelės turi būti ištrintos nes jos neturi įrašų arba apklausos, kurioms jos priklauso, jau nebeegzistuoja:

en: The following old token list tables exist and may be deleted if no longer required:
lt: Yra šios senos kodų lentelės, jos gali būti panaikintos jeigu daugiau nereikalingos:

en: The following problems have been found:
lt: Rastos sekančios problemos:

en: The following questions should be deleted:
lt: Šie klausimai turi būti ištrinti:

en: The following steps will be done by this update:
lt: Atnaujinant bus atliekami šie žingsniai:

en: The following survey language settings should be deleted:
lt: Šie apklausos kalbų nustatymai turi būti ištrinti:

en: The following surveys are available:
lt: Šiuo metu prieinamos šios apklausos:

en: The following surveys should be deleted:
lt: Šios apklausos turėtų būti ištrintos:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
lt: <limesurvey root folder>/fonts kataloge nerastas šriftų failas %s. Norėdami generuoti grafikus paskaitykite jūsų kalbos txt failą esantį šriftų kataloge.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
lt: Laikiklis rodomas slankiklio viduryje, išskyrus atvejus kai nurodyta pradinė slankiklio reikšmė (tai nenustatys pradinės reikšmės).

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
lt: Įkeliamas grupės failas tarp įvestų kalbų turi turėti ir numatytąją kalbą.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
lt: Įkelto klausimo failo kalbos turi turėti bent pagrindinę kalbą.

en: The last column shows the total for the row.
lt: Paskutinis stulpelis rodo eilutės sumą.

en: The last row shows the total for the column and the last column shows the total for the row.
lt: Paskutinė eilutė rodo stulpelio sumą, o paskutinis stulpelis - eilutės sumą.

en: The last row shows the total for the column.
lt: Paskutinė eilutė rodo stulpelio sumą.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
lt: Jei skaičius duotas - logaritmas šio skaičiaus pagrindu, jei skaičius neduotas - natūrinis logaritmas

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
lt: Įkeltas maksimalus failų skaičius. Jūs galite grįžti į apklausą.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
lt: Įrašykite pirmojo įspėjimo tekstą (jeigu laukelis bus paliktas tuščias, bus rodomas numatytasis įspėjimas)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
lt: Galite įvesti pabaigos žinutės tekstą (jeigu čia nieko neįrašysite, bus parodytas numatytosios žinutės tekstas).

en: The minimum number of files has not been uploaded.
lt: Nebuvo įkeltas minimalus failų skaičius.

en: The new question group/question order was successfully saved.
lt: Nauja klausimų grupė/klausimų eilė sėkmingai išsaugota.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
lt: Klausimas negali būti pridėtas. Jūs privalote nurodyti bent vieną klausimo kodą.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
lt: Klausimas negali būti pridėtas. Turite įvesti bent jau klausimo kodą.

en: The question could not be imported for the following reasons:
lt: Klausimas negali būti importuotas dėl šios priežasties:

en: The question group was deleted.
lt: Klausimų grupė panaikinta.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
lt: Apklausos įrašai neturės informacijos, pagal kurią Jus būtų galima identifikuoti, nebent pačioje apklausoje bus specialus klausimas.

en: The records have been saved successfully!
lt: Įrašai sėkmingai išsaugoti!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
lt: Šis patikrinimas ieško lentelių paliktų po apklausos deaktyvavimo. Jeigu jos daugiau nereikalingos, galite ištrinti.

en: The related survey is missing.
lt: Trūksta susijusios apklausos.

en: The requested files do not exist on the server.
lt: Prašomas failas serveryje neegzituoja.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
lt: Nepavyko sukurti direktorijos kurioje bus saugomi įkelti failai. Patikrinkite /upload/surveys direktorijos teises.

en: The response timings table has been renamed to:
lt: Atsakymų laikų lentelė pervadinta į:

en: The responses table has been renamed to:
lt: Atsakymų lentelė buvo pervadinta į:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
lt: Šios apklausos atsakymai su LimeSurvey nepasiekiami.

en: The selected attribute was invalid.
lt: Pasirinktas požymis neteisingas.

en: The sum must be at least %s
lt: Suma turi būti ne mažiau kaip %s

en: The sum must be at most %s
lt: Suma turi būti ne daugiau kaip %s

en: The sum must be between %s and %s
lt: Suma turi būti tarp %s ir %s

en: The sum must equal %s
lt: Suma turi būti lygi %s

en: The sum must equal %s.
lt: Suma turi būti lygi %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
lt: Įvedamų daugialypių numerių suma turi būti didesnė už šią reikšmę

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
lt: Apklausa negali būti aktyvuota, kol šios problemos nėra išspręstos.

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
lt: Apklausa baigėsi nustačius galiojimo laiką apklausos nuostatose.

en: The survey you selected does not exist
lt: Apklausa, kurią pasirinkote, neegzistuoja

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
lt: Galite įvesti žinutės tekstą, kuris bus rodomas laikmačiui skaičiuojant laiką.

en: The token you have provided is either not valid, or has already been used.
lt: Kodas, kurį įvedėte yra arba negaliojantis, arba jau buvo panaudotas.

en: The token you have provided is not valid or has already been used.
lt: Kodas kurį įvedėte yra arba negaliojantis, arba jau buvo panaudotas.

en: The token you provided doesn't match the one in your session.
lt: Kodas kurį įvedėte neatitinka šios sesijos.

en: The tokens table associated with this survey has been renamed to:
lt: Kodų lentelė susijusi su šia apklausa buvo pervadinta į:

en: The tokens table has now been removed and tokens are no longer required to access this survey.
lt: Kodų lentelė yra pašalinta ir prieigai prie apklausos nereikia kodų.

en: The type of your database management system
lt: Jūsų duomenų bazių valdymo sistemos tipas

en: The update is now complete!
lt: Atnaujinimas baigtas!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
lt: Atnaujinimo serveris šiuo metu yra užimtas. Tai atsitinka, kai ruošiami naujai versijai atnaujinti reikalingi failai.

en: The username already exists.
lt: Toks vartotojo vardas jau egzistuoja.

en: The value of this variable can not be changed
lt: Šio kintamojo reikšmė negali būti pakeista

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
lt: Yra likę %s numatytosios reikšmės irašų, kurie gali būti pašalinti.

en: There are %s orphaned question attributes.
lt: Yra %s paliekamų klausimų atributai.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
lt: Yra %s liekamų kvotos irašų, kurie gali būti pašalinti.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
lt: Yra %s paliktos kalbos parinktys kvotai, kurios gali būti panaikintos.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
lt: Yra %s liekamų kvotos konstrukcijos elementai, kurie gali būti pašalinti.

en: There are no existing conditions in this survey.
lt: Šioje apklausoje nėra sąlygų.

en: There are no groups available.
lt: Nėra prieinamų grupių.

en: There are no label sets which match the survey default language
lt: Nėra antraščių rinkinių kurios atitinka apklausos pagrindinę kalbą

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
lt: Nėra daugiau klausimų. Kad užbaigti apklausą, spauskite <Submit> mygtuką.

en: There are no participants to be exported.
lt: Nėra dalyvių kuriuos būtų galima eskportuoti.

en: There are no questions in this survey
lt: Klausimų apklausoje nėra

en: There are no unmapped attributes
lt: Nėra nesusietų atributų

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
lt: Yra du būdai sustabdyti apklausą. Atidžiai perskaitykite abi galimybes ir pasirinkite kuri jums tinkama.

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
lt: Yra {EMAILCOUNT} el. laiškų kurie turi būti išsiųsti.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
lt: Šioje apklausoje yra {NUMBEROFQUESTIONS} klausimai.

en: There is 1 question in this survey
lt: Apklausoje yra tik vienas klausimas.

en: There is already a recorded answer for this token
lt: Šiam kodui atsakymas jau įrašytas.

en: There is already an entry with that exact token in the table. The same token cannot be used in multiple entries.
lt: Toks kodas jau yra šioje lentelėje. Tas pats kodas negali būti naudojamas keliuose įrašuose.

en: There is no matching survey.
lt: Tokios apklausos nėra.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
lt: Iškilo problemų ištrinant šabloną '%s'. Prašome patikrinti direktorijas/failo teises.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
lt: Iškilo problema įrašant atnaujintą failą. Prašome pradėti atnaujinimą iš naujo.

en: There was a problem updating the user permissions.
lt: Keičiant teises įvyko klaida.

en: There was an error using the Google API.
lt: Klaida pritaikant Google API.

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
lt: Nėra siuntimui tinkamų el. pašto adresų. Priežastis gali būti ta, kad netenkinami žemiau nurodyti kriterijai:

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
lt: Jie buvo aptikti naudojant vardo, pavardės ir el. pašto laukų kombinaciją

en: They were found to be duplicate using the participant id field
lt: Jie buvo aptikti naudojant dalyvio id lauką

en: Third choice
lt: Trečias pasirinkimas

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
lt: Šiame ZIP archyve nėra galiojančių Išteklių failų. Importavimas nepavyko.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
lt: Šis ZIP archyvas neturi tinkamų šablonų. Importas nepavyko.

en: This action need confirmation.
lt: Šis veiksmas reikalauja patvirtinimo.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
lt: Šiame archyve yra apklausos PDF failas, apklausos queXML failas ir queXF XML failas, iš kurio apklausa gali būti nuskaityta su queXF (http://quexf.sourceforge.net/).

en: This attribute is automatically mapped
lt: Šis atributas automatiškai susietas

en: This email address is already registered but the email adress was bounced.
lt: El. pašto adresas jau užregistruotas, bet el. laiškas grįžo kaip nepristatomas.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
lt: Netinkamas ZIP archyvas. Importas nepavyko.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
lt: Šio failo tipo negalima įkelti.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
lt: Šio pavadinimo failų įkelti negalima.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
lt: Ši grupė neturi klausimų. Norėdami peržiūrėti grupę pridėkite į ją klausimų

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
lt: Čia grupės aprašymas. Jis labai trumpas, bet svarbus.

en: This group does not contain any question(s).
lt: Ši grupė neturi jokių klausimų.

en: This invitation has already been used.
lt: Šis kvietimas jau buvo panaudotas.

en: This invitation is not valid anymore.
lt: Šis kvietimas jau nebegalioja.

en: This invitation is not valid yet.
lt: Šis kvietimas dar negalioja.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a valid token.  Please contact the administrator for assistance.
lt: Ši apklausa yra kontroliuojama, todėl jums reikia galiojančio kodo. Prašome susisiekti su administratoriumi dėl pagalbos.

en: This is a controlled survey. You need a valid token to participate.
lt: Ši apklausa yra kontroliuojama, todėl jums reikia galiojančio kodo.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
lt: Tai pagalbos tekstas aprašantis klausimo teisingumo lygtį, kuris bus rodomas dalyviams

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
lt: Tai pavyzdinis klausimo tekstas. Vartotojo prašoma įvesti datą.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
lt: Tai pavyzdinis klausimo tekstas. Vartotojo prašoma pasirinkti įrašą.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
lt: Čia apklausos aprašymo pavyzdys. Jis gali būti ilgesnis.

en: This is another sample question text - asking for number.
lt: Tai dar vienas pavyzdinis klausimo tekstas, prašantis įvesti skaičių.

en: This is not a .csv file.
lt: Tai nėra .csv failas.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
lt: Šis failas nėra LimeSurvey apklausos failas. Importavimas nepavyko.

en: This is not a valid response data XML file.
lt: Tai neteisingas atsakymų duomenų XML failas.

en: This is not a valid timings data XML file.
lt: Tai neteisingas laiko duomenų XML failas.

en: This is not a valid token data XML file.
lt: Tai netinkamas žymų duomenų XML failas.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
lt: Tai dar vienas pavyzdinis klausimas, prašantis įvesti bet kokį tekstą.

en: This is some help text for this question.
lt: Tai yra pagalbinis tekstas šiam klausimui.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
lt: Tai pagal nutylėjimą naudojamas puslapio administratoriaus el. pašto adresas kuris bus naudojamas sistemos pranešimams, nuostatoms ir kaip pagrindinis sugrįžtančių el. laiškų gavėjas.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
lt: Tai tikras puslapio administratoriaus vardas ir jis bus naudojamas sistemos pranešimams ir kontaktiniams duomenims.

en: This is the survey end message.
lt: Štai apklausos pabaigos pranešimas.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
lt: Toks vardas jau yra šioje apklausoje. Prašome sugalvoti dar kartą.

en: This name is reserved for standard template.
lt: Šis pavadinimas rezervuotas standartiniam šablonui.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
lt: Šis vardas bus rodomas apklausų sąrašo peržiūroje ir administratoriaus antraštėje.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
lt: Šis procesas ištrins apklausą ir visas jos grupes, klausimus, atsakymus ir sąlygas.

en: This question does not have a question 'type' set.
lt: Šiam klausimui nenustatytas 'tipas'.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
lt: Šis klausimas turi sąlygų rinkinį, tačiau sąlygos yra pagrįstos sekančiu klausimu.

en: This question is always shown.
lt: Šis klausimas visada rodomas.

en: This question is mandatory
lt: Šis klausimas yra privalomas

en: This question requires a second answer set but none is set.
lt: Šiam klausimui reikalingas antras atsakymas, bet nei vienas nepateiktas.

en: This question requires answers, but none are set.
lt: Šiam klausimui reikalingi atsakymai, tačiau atsakymas nepateiktas

en: This question type can't be selected.
lt: Neįmanoma pasitinkti klausimo tipo.

en: This question's SGQA code
lt: Šio klausimo SGQA kodas

en: This question's group ID number
lt: Šio klausimo grupės ID numeris

en: This question's question ID number
lt: Šio klausimo ID numeris

en: This question's survey ID number
lt: Šio klausimo apklausos ID numeris

en: This response ID is invalid.
lt: Šis atsakymo ID yra netinkamas.

en: This survey has an associated tokens table. If you delete this survey this tokens table will be deleted. We recommend that you export or backup these tokens before deleting this survey.
lt: Ši apklausa turi kodų lentelę, todėl ją ištrynus bus ištrinta ir kodų lentelė. Rekomenduojame prieš ištrinant apklausą eksportuoti kodų lentelę arba pasidaryti kodų kopiją.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
lt: Ši apklausa nėra aktyvuota. Nėra rezultatų, kuriuos galėtumėte peržiūrėti.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
lt: Ši apklausa aktyvi ir atsakymų lentelė egzistuoja. Jei jūs pašalinsite šią apklausą, atsakymai (ir failai) bus ištrinti. Rekomenduojame eksportuoti atsakymus prieš ištrinant šią apklausą.

en: This survey is active but expired.
lt: Ši apklausa aktyvuota, tačiau pasibaigęs jos laikas.

en: This survey is active but has a start date.
lt: Ši apklausa aktyvuotta, bet turi nustatytą pradžios datą.

en: This survey is anonymous.
lt: Ši apklausa yra anoniminė.

en: This survey is currently active.
lt: Ši apklausa yra aktyvi.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
lt: Ši apklausa nėra aktyvuota. Jūs negalėsite išsaugoti savo atsakymų.

en: This survey is not active - no responses are available.
lt: Ši apklausa yra neaktyvuota - atsakymai negalimi.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
lt: Ši apklausa neaktyvi. Privalote aktyvuoti apklausą prieš mėgindami importuoti VVexport failą.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
lt: Ši apklausa nėra aktyvuota. Apklausos dalyviai negalės užpildyti Jūsų apklausos.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
lt: Ši apklausa neaktyvuota. Jūsų atsakymus negalėsime išsaugoti

en: This survey is not yet started.
lt: Ši apklausa dar nepradėta.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
lt: Ši apklausa yra aktyvuota, atsakymai gali būti įrašomi į duomenų bazę.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
lt: Šios apklausos nuostatos nebuvo importuotos: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
lt: Šiai apklausai parinkti anoniminiai atsakymai, todėl negalite atnaujinti savo atsakymų.

en: This variable name has already been used.
lt: Toks kintamojo pavadinimas jau buvo panaudotas.

en: This will be the password of admin user.
lt: Tai bus administratoriaus prisijungimo slaptažodis.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
lt: Tai bus vartotojo vardas kuriuo administratorius jungsis prie puslapio.

en: This will be your default language.
lt: Tai bus Jūsų kalba pagal nutylėjimą.

en: This will replace the existing text. Continue?
lt: Tai pakeis esamą tekstą. Ar tikrai norite tęsti?

en: Three
lt: Trys

en: Time difference (in hours):
lt: Laiko skirtumas (valandomis):

en: Time limit
lt: Laiko limitas

en: Time limit action
lt: Eiga laiko limitui pasibaigus

en: Time limit countdown message
lt: Žinutė apie laiką

en: Time limit disable next
lt: Mygtukas 'Tęsti' neaktyvus

en: Time limit disable prev
lt: Mygtukas 'Atgal' neaktyvus

en: Time limit expiry message
lt: Pabaigos žinutės tekstas

en: Time limit expiry message display time
lt: Pabaigos žinutės rodymas

en: Time limit message CSS style
lt: Pabaigos žinutės CSS stilius

en: Time limit timer CSS style
lt: Žinutės CSS stilius

en: Time remaining
lt: Liko laiko

en: Time statistics
lt: Laiko statistika

en: Timer
lt: Laikmatis

en: Timings table could not be created.
lt: Neįmanoma sukurti laiko lentelės .

en: Timings will be saved.
lt: Prie atsakymų bus pridėtas laiko spaudas.

en: Timings will not be saved.
lt: Prie atsakymų nebus pridėtas laiko spaudas.

en: Tip:
lt: Patarimas:

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
lt: Subklausimo antraštė %s buvo pakeista į %s

en: Title:
lt: Pavadinimas:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
lt: Norėdami įkelti paveiksliukus ar kitą turinį Jūs turite prieš tai išsaugoti apklausą.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
lt: Norėdami gauti naują slaptažodį elektroniniu paštu, turite nurodyti savo prisijungimo vardą ir originalų el. pašto adresą.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
lt: Norėdami likti anonimu, prisijungimo vardui naudokite psiaudonimą, o el. pašto adresas yra nebūtinas.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
lt: Norėdami pakeisti klausimų/klausimų grupių tvarką tiesiog su pele nutempkite klausimą/grupę į norimą vietą.

en: Token
lt: Kodas

en: Token ID
lt: Įrašo ID

en: Token attribute descriptions were successfully updated.
lt: Kodų saugyklos požymių laukų aprašymai sėkmingai atnaujinti.

en: Token attribute: %s
lt: Įrašo savybė: %s

en: Token code for this participant
lt: Kodas šiam dalyviui

en: Token control
lt: Įrašų ir kodų kontrolė:

en: Token fields
lt: Kodų saugyklos įrašai

en: Token length
lt: Kodo ilgis

en: Token mismatch
lt: Kodų nesutapimas

en: Tokens
lt: Kodų saugyklos parinktys

en: Tokens already exist for this survey.
lt: Žymos jau naudojamos šiai apklausai.

en: Too low
lt: Per žemas

en: Tools
lt: Apklausos įrankiai

en: Total
lt: Iš viso

en: Total Errors
lt: Klaidų skaičius

en: Total Imported files
lt: Importuotų failų skaičius

en: Total attributes in the central table
lt: Iš viso pagrindinėje lentelėje yra atributų

en: Total errors
lt: Iš viso klaidų

en: Total imported files
lt: Iš viso importuota failų

en: Total invitations sent
lt: Išsiųsta kvietimų

en: Total number of files
lt: Iš viso failų:

en: Total numbers of sent reminders
lt: Išsiųstų priminimų skaičius

en: Total opted out
lt: Pradėta

en: Total participants in central table
lt: Iš viso pagrindinėje lentelėje yra dalyvių

en: Total records in survey
lt: Viso įrašų apklausoje

en: Total records in survey:
lt: Viso įrašų apklausoje:

en: Total responses
lt: Viso atsakymų

en: Total screened out
lt: Iš viso nerodoma

en: Total size of files
lt: Visų failų dydis:

en: Total surveys completed
lt: Baigta apklausų

en: Total time
lt: Iš viso laiko:

en: Transfer the surveys of this user to:
lt: Perkelti šio vartotojo apklausas į:

en: Translate survey
lt: Versti apklausą

en: Translate to
lt: Versti į

en: Tried to pop value off of empty stack
lt: Bandyta paimti reiškšmę iš tuščio steko

en: Try again
lt: Pabandykite dar kartą

en: Try again! Connection with database failed.
lt: Pabandykite dar kartą! Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės.

en: Try again! Connection with database failed. Reason:
lt: Pabandykite dar kartą! Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės. Priežastis:

en: Try to import even if question codes don't match
lt: Bandyti importuoti, nes jei klausimų kodai nesutampa

en: Try to submit again
lt: Pabandykite perduoti dar kartą

en: Try with a bigger token length.
lt: Pamėginkite naudodami ilgesnę žymą.

en: Turkish
lt: Turkų

en: Two
lt: Du

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
lt: Įrašykite vartotojo vardą ir slaptažodį, kuriuos naudojote išsaugant apklausą.

en: Type:
lt: Tipas:

en: UJIS for Windows Japanese
lt: UJIS Windows Japonų

en: URL
lt: Nuoroda

en: URL description:
lt: Nuorodos aprašymas:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
lt: Nuoroda (URL) respondentui, norinčia įsiregistruoti šioje apklausoje

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
lt: Nuoroda (URL) respondentui norinčiam išsiregistruoti iš šios apklausos

en: URL of the survey
lt: Nuoroda

en: Un-quotes a quoted string
lt: Pašalina kabutes iš eilutės

en: Unable to create directory `%s`.
lt: Negalima sukurti direktorijos `%s`

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
lt: Neįmanoma patikrinti dvejetainio operatoriaus - steke mažiau nei 2 įrašai

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
lt: Nepavyko patikrinti unarinio operatoriaus - steke nėra įrašų

en: Unable to insert record into survey table
lt: Nepavyko įterpti įrašo į apklausos lentelę

en: Unbalanced equation - values left on stack
lt: Nesubalansuota lygtis - steke liko reikšmių

en: Uncertain
lt: Abejojantis

en: Unchanged
lt: Nepakeista

en: Undefined function
lt: Neapibrėžta funkcija

en: Undefined variable
lt: Neapibrėžtas kintamasis

en: Unknown error
lt: Neatpažinta klaida

en: Unknown file extension
lt: Nežinomas failo plėtinys

en: Unlimited
lt: Neribotai

en: Unlimited administration permissions
lt: Neribotos administravimo teisės

en: Unmapped participant attributes
lt: Nesusieti dalyvių atributai

en: Unsupported number of arguments: %s
lt: Nepalaikomas argumentų skaičius: %s

en: Unsupported syntax
lt: Nepalaikoma sintaksė

en: Unwritable
lt: Negalima rašyti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update condition
lt: Atnaujinti sąlygas

en: Update scenario
lt: Atnaujinti scenarijų

en: Update server busy
lt: Atnaujinimo serveris užimtas

en: Update token entry
lt: Atnaujinti kodo įrašą

en: Update user group
lt: Atnaujinti vartotojų grupę

en: Upload
lt: Įkelti

en: Upload file not found. Check your permissions and path (%s) for the upload directory
lt: Įkeliamas failas nerastas. Patikrinkite teises ir įkėlimo direktorijos kelią (%s)

en: Upload files
lt: Įkelti failus

en: Upload summary
lt: Įkėlimo santrauka

en: Upload your files
lt: Įkelti failus

en: Uploaded CSV file successfully
lt: CSV failas sėkmingai įkeltas

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
lt: Įkeltas pažymų rinkinio failas turi turėti .lsl plėtinį.

en: Uploaded resources management
lt: Įkeltų resursų valdymas

en: Uploading
lt: Įkeliama

en: Uploading LDAP Query
lt: Įkeliama LDAP užklausa

en: Uppercase the first character of each word in a string
lt: Kiekvieno žodžio pirmąją raidę pakeisti didžiąja

en: Urdu
lt: Urdų

en: Use ComfortUpdate
lt: Naudoti ComfortUpdate

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
lt: Naudokite prieinamus išskleidžiamojo meniu langelius vietoj iššokančio kalendoriaus lango

en: Use checkbox layout
lt: Žymimųjų langelių išdėstymas

en: Use dropdown presentation
lt: Dropdown atvaizdavimas

en: Use global settings
lt: Bendroji parinktis

en: Use javascript function to remove text and uncheck checkbox (or use Expression Manager only).
lt: Naudokite javascript funkcijas norėdami pašalinti tekstą ir atžymėti varneles (arba naudokite tik Išraiškų tvarkyklę).

en: Use mapping service
lt: Naudoti žemėlapį

en: Use same default value across languages:
lt: Visoms kalboms naudoti tą pačią numatytąją reikšmę:

en: Use settings below
lt: Ši parinktis

en: Use slider layout
lt: Naudokite slankiklį išdėstymui

en: Used/free space for file uploads
lt: Panaudota/laisva vieta įkeliamiems failams

en: User
lt: Vartotojas

en: User '%s' was successfully deleted.
lt: Vartotojas '%s' ištrintas.

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User added.
lt: Vartotojas pridėtas.

en: User already exists in the group.
lt: Vartotojas jau yra grupėje.

en: User control
lt: Vartotojo valdymas

en: User data
lt: Vartotojo duomenys

en: User does not exist in the group.
lt: Tokio  vartotojo grupėje nėra.

en: User group
lt: Vartotojų grupė

en: User group added.
lt: Proidėta vartotojų grupė.

en: User group successfully added!
lt: Vartotojų grupė sėkmingai pridėta!

en: User group successfully saved!
lt: Vartotojų grupė sėkmingai išsaugota!

en: User groups
lt: Vartotojų grupės

en: User name
lt: Prisijungimo vardas

en: User name:
lt: Vartotojo vardas:

en: User not found.
lt: Vartotojas nerastas.

en: User registration at '%s'
lt: Vartotojo registracija '%s'

en: User removed.
lt: Vartotojas pašalintas.

en: Username
lt: Vartotojo vardas

en: Username already exists.
lt: Toks vartotojas jau buvo sukurtas.

en: Username not found in LDAP server
lt: Vartotojo vardas LDAP serveryje nerastas

en: Username: %s
lt: Vartotojo vardas: %s

en: Users
lt: Vartotojai

en: Uses left
lt: Nepanaudoti

en: Uses left:
lt: Nepanaudota:

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
lt: Priverstinis tipų suderinimas gali sugadinti jūsų duomenis - naudokite jį atsargiai, arba jei įmanoma - iš viso nenaudokite.

en: Valid from
lt: Galioja nuo

en: Valid until
lt: Galioja iki

en: Validation:
lt: Patvirtinimas:

en: Value
lt: Reikšmė

en: Value range allows missing
lt: Verčių ribos leidžia neįvesti atsakymo

en: Values:
lt: Reikšmės:

en: Verify username and try again
lt: Patikrinkite vartotojo vardą ir bandykite dar kartą

en: Version
lt: Versija

en: Vietnamese
lt: Vietnamiečių

en: View Saved but not submitted Responses
lt: Peržiūrėti išsaugotus bet nebaigtus atsakymus

en: View response
lt: Peržiūrėti atsakymą

en: View response ID %d
lt: Žiūrėti atsakymą ID %d

en: View response URL
lt: Atsakymas (nuoroda)

en: View response details
lt: Parodyti atsakymų detales

en: View statistics
lt: Rodyti statistiką

en: View the statistics for this survey.
lt: Žiūrėti apklausos statistiką.

en: View this record
lt: Peržiūrėti šį įrašą

en: View/read
lt: Žiūrėti/skaityti

en: Viewing response (ID %s)
lt: Peržiūrimi atsakymai (ID %s)

en: Visit our website!
lt: Aplankykite mūsų tinklalapį!

en: Warn and move on
lt: Perspėti ir leisti tęsti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Warning!
lt: Įspėjimas!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
lt: Įspėjimas! Administratoriaus grįžtančių laiškų el. pašto adresas nebuvo išsaugotas, nes jis neteisingas.

en: Warning! Bounce email was not updated because it was not valid.
lt: Įspėjimas! Sugrįžtančių laiškų el. pašto adresas nebuvo atnaujintas, nes jis neteisingas.

en: Warning! Notification email was not updated because it was not valid.
lt: Įspėjimas! Pastabų el. pašto adresas nebuvo atnaujintas nes jis neteisingas.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
lt: Įspėjimas: prieš įjungdami HTTPS, %s įsitikinkite kad veikia ši nuoroda.%s

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
lt: Perspėjimas: Šie failai/katalogai turi būti atnaujinti, bet jų teisės nustatytos "tik skaitomas" režimu.

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
lt: Įspėjimas: Jūs vis dar naudojate numatytąjį slaptažodį ('password'). Pakeiskite savo slaptažodį ir prisijunkite iš naujo.

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
lt: Mes labai atsiprašome, nes įvyko sistemos klaida ir Jūsų failas nebuvo išsaugotas. Apie tai elektroniniu paštu buvo pranešta apklausos administratoriui.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
lt: Įvesti šią apklausą neturite teisės.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
lt: Apgailestaujame, bet Jūs neturite teisės tai daryti.

en: We are sorry but your session has expired.
lt: Atsiprašome, prisijungimo sesijos laikas baigėsi

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
lt: Rekomenduojame prieš ištrinant apklausą ją eksportuoti iš pagrindinio puslapio lango.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
lt: Prieš tęsiant toliau, rekomenduojame eksportuoti visą apklausą iš pagrindinio puslapio lango.

en: Welcome
lt: Sveiki

en: Welcome %s!
lt: Sveiki, tikriausiai Jūsų vardas %s!

en: Welcome and end text
lt: Pasveikinimo ir pabaigos tekstas

en: Welcome message:
lt: Pasveikinimas:

en: Welcome to %s!
lt: Sveiki atvykę į %s!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
lt: Sveikiname pasiekus LimeSurvey diegimo vedlį. Šis vedlys padės jums diegimo, duomenų bazės nustatymo ir pradinio konfigūravimo metu.

en: Welcome to this sample survey
lt: Sveiki atvykę! Čia apklausos pavyzdys.

en: Welcome:
lt: Sveikinimas:

en: Welsh
lt: Velso

en: When an imported record matches an existing record ID:
lt: Kai sutampa įkeliamo ir esamo įrašo ID:

en: Width of PDF header logo:
lt: PDF antraštės logotipo plotis:

en: With real vv file : questions code are in second line
lt: Realiame vv faile: klausimo kodas yra antroje eilutėje

en: Writable
lt: Galima rašyti

en: Year
lt: Metai

en: Yes
lt: Taip

en: Yes (Forced by the system administrator)
lt: Taip (priverstinai parinkta administratoriaus)

en: Yes - Delete Them!
lt: Taip - Ištrinkite!

en: Yes/No
lt: Taip/Ne

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
lt: Šis procesas ištrins visas šios apklausos klausimų sąlygas

en: You are about to delete this survey
lt: Jūs ištrinsite apklausą

en: You are already a part of this survey.
lt: Jūs jau esate šioje apklausoje.

en: You are not a participant in this survey.
lt: Jūs neesate šios apklausos dalyvis!

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
lt: Jums neleidžiama redaguoti savo paties teisių.

en: You are not authorized to delete questions.
lt: Jūs neturite teisių trinti klausimus.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
lt: Galite importuoti visus senus atsakymus kurie yra suderinami su dabartine apklausa. Suderinamumas nustatomas aprkaičiuojant stulpelių tipus ir pavadinimus, ID laukas visuomet ignoruojamas.

en: You can leave these settings blank and change them later
lt: Jūs galite palikti šiuos nustatymus tuščius ir vėliau juos pakeisti

en: You can leave this blank, and automatically generate tokens using 'Generate Tokens'
lt: Galite palikti šį laukelį tuščią ir automatiškai generuoti kodus naudodami piktogramą 'Generuoti kodus'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
lt: Galite atverti ankščiau išsaugotą apklausą šiame lange.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
lt: Jūs negalite pridėti ar pašalinti grupės savininko iš grupės.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
lt: Galite tęsti LimeSurvey atnaujinimą.

en: You can upload %s under %s KB each.
lt: Jūs galite įkelti %s, kiekvieną po %s KB.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
lt: Minimali slankiklio reikšmė. Jei minimali reikšmė nenurodyta, bus naudojama ši reikšmė.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 1.
lt: Slankiklio tikslumas.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 100. If maximum value is not set, this value is used.
lt: Maksimali slankiklio reikšmė. Jei maksimali reikšmė nenurodyta, bus naudojama ši reikšmė.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
lt: Jūsų paskyros prisijungimo duomenys:

en: You can't copy a question if the survey is active.
lt: Negalite kopijuoti klausimų jei apklausa yra aktyvuota.

en: You can't use Anonymized responses when Token-based answers persistence is enabled.
lt: Jūs negalite pasirinkti anoniminių atsakymų, nes įjungtas respondentų kodų naudojimas.

en: You cannot delete the last answer option.
lt: Paskutinį atsakymo pasirinkimą jūs negalite panaikinti.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
lt: Negalite tęsti, kol neįvesite teksto viename ar daugiau atsakymų į klausimus.

en: You did not answer to the security question.
lt: Jūs neatsakėte į saugumo klausimą.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
lt: Nėra įdiegta Freetype bibliotekos. Diagramų rodymui reikalingas Freetype bibliotekos tinkamas veikimas.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
lt: Nėra instaliuota GD biblioteka. Diagramų rodymui reikalinga GD bibliotekos tinkamas funkcionavimas.

en: You don't have the permission to activate tokens.
lt: Jūs neturite leidimo kodų saugyklos aktyvavimui

en: You have already been removed from the central participants list for this site
lt: Jūs jau pašalintas ir pagrindinio dalyvių sąrašo šioje svetainėje

en: You have already completed this survey.
lt: Šią apklausą jūs jau įvykdėte.

en: You have been already removed from this survey.
lt: Jūs jau buvote pašalintas iš šios apklausos.

en: You have been removed from the central participants list for this site
lt: Jūs buvo pašalintas iš dalyvių sąrašo šioje svetainėje.

en: You have been successfully added back to this survey.
lt: Jūs sėkmingai buvote sugrąžintas į apklausą.

en: You have been successfully removed from this survey.
lt: Jūs buvote sėkmingai pašalintas iš šios apklausos.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
lt: Jūs viršijote maksimalų bandymų prisijungti skaičių. Palaukite %d minutes ir bandykite vėl.

en: You have not selected a question
lt: Nepažymėjote klausimo

en: You have not selected a survey
lt: Nepasirinkote apklausos

en: You have to pair this field with an existing attribute.
lt: Jūs privalote suporuoti šį lauką su egzistuojančiu atributu.

en: You have to select a file.
lt: Privalote pasirinkti failą.

en: You have to select at least one label set.
lt: Pasirinkite bet vieną žymių rinkinį.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
lt: Užsiregistruoti galite čia.

en: You must be registered to complete this survey
lt: Jūs turite būti užsiregistravusi (-ęs), jei norite dalyvauti šioje apklausoje.

en: You must enter a valid email. Please try again.
lt: Privalote įvesti tinkamą el. pašto adresą. Bandykite dar kartą.

en: You must first create a question group.
lt: Pirmiausia turite sukurti klausimų grupę.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
lt: Prieš tęsdami Jūs privalote nustatyti atitinkamas rašymo teises šiems failas. Jei Jūs nesate užtikrinti ką daryti - paklauskite sistemos administratoriaus patarimo.

en: You must supply a name for this saved session.
lt: Turite suteikti pavadinimą išsaugotai sesijai.

en: You must supply a password for this saved session.
lt: Turite sukurti slaptažodį išsaugotai sesijai.

en: You need to add question groups
lt: Turite pridėti klausimų grupes

en: You need to add questions
lt: Turite pridėti klausimą

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
lt: Jums reikia į šį klausimą įkelti dar %s failą (-us).
    Ar tikrai norite išeiti?

en: You should export your responses before deactivating.
lt: Jūs turėtumėte eksportuoti atsakymus prieš deaktyvuodami.

en: You should have a great time doing this
lt: Linkime gerai praleisti laiką!

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
lt: Pasižymėkite lentelės(-ių) pavadinimą(-us) jei norėtumėte vėliau pasiekti šią informaciją

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
lt: Aktyvuokite apklausą tik tuomet kai būsite visiškai tikras, kad apklausos nustatymai užbaigti ir jų nereikės keisti.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
lt: Jūs būsite nukreiptas maždaug po 5 sek.. Jei taip neįvyktų, paspauskite <a href="%s">čia</a>.

en: Your Choices
lt: Jūsų pasirinkimai

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
lt: Patikrinama esama LimeSurvey, siekiant nustatyti ar galima sėkmingai ją atnaujinti.

en: Your Ranking
lt: Jūsų įvertinimai

en: Your answer
lt: Jūsų atsakymas

en: Your answer must be %s
lt: Atsakymas turi būti %s

en: Your answer must be at least %s
lt: Atsakymas turi būti ne mažiau kaip %s

en: Your answer must be at most %s
lt: Atsakymas turi būti ne daugiau kaip %s

en: Your answer must be between %s and %s
lt: Šiame lauke galima įvesti tik skaičius tarp %s ir %s

en: Your assessment
lt: Jūsų įvertinimas

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
lt: Jūsų naršyklė informuoja, kad tai buvo anksčiau naudota šios apklausos atsakymui. Atnaujinama sesija, kad galėtumėt pradėti iš naujo.

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
lt: Duomenys bus įkelti: data.frame vadinsis "data", variable.labels yra duomenų savybės ("attributes(data)$variable.labels"), kaip foreign:read.spss.

en: Your database server password.
lt: Jūsų duomenų bazės serverio slaptažodis

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
lt: Jūsų duomenų bazės vartotojo prisijungimo vardas. Daugeliu atveju turėtų veikti "root".

en: Your email address:
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Your passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Your personal settings were successfully saved.
lt: Asmeninės parinktys sėkmingai išsaugotos.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
lt: Jūsų pasirinkta kalba bus naudojama diegimo metu.

en: Your response table will be renamed to:
lt: Jūsų atsakymai bus pervadinti į:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
lt: Jūsų atsakymai nepradingo. Jie buvo išsiųsti elektroniniu paštu apklausos administratoriui ir bus įvesti vėliau.

en: Your responses were successfully saved.
lt: Jūsų atsakymai sėkmingai išsaugoti.

en: Your survey can export associated token data with each response. Select any additional fields you would like to export.
lt: Iš Jūsų apklausos galima eksportuoti su kiekvieno respondento įrašu (kodu) susietus duomenis. Nurodykite papildomus laukus kuriuos norite eksportuoti.

en: Your survey responses have been recorded.
lt: Jūsų atsakymai išsaugoti.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
lt: Apklausos atsakymai sėkmingai išsaugoti. Bus išsiųstas patvirtinimo el. laiškas. Prašome užtikrinti slaptažodžio išsaugojimą, kadangi jo nebus galima atkurti.

en: Your survey was successfully saved.
lt: Apklausa sėkmingai išsaugota.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
lt: Apklausa bus išsaugota naudojant šį vartotojo vardą ir slaptažodį. Vėliau galėsite užbaigti apklausą prisijungę su šiais duomenimis.

en: Your time to answer this question has expired
lt: Laikas į šio klausimo atsakymą baigėsi

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
lt: Jūsų laikas atsakyti į šį klausimą artėja prie pabaigos. Jums liko {Laikas} laiko

en: Your update key is invalid and was removed.
lt: Atnaujinimo raktas negalioja ir buvo panaikintas.

en: Your user data for accessing %s
lt: Jūsų vartotojo duomenys priėjimui prie %s

en: Zoom level
lt: Pritraukimo lygis

en: Zulu
lt: Zulusų

en: and
lt: ir

en: at question
lt: klausime

en: checked
lt: Pasirinkti

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
lt: digit:       source("failopavadinimas", encoding = "UTF-8")        R komandiniame lange, pakeiskite "failopavadinimas" tikruoju failo pavadinimu

en: directory
lt: direktorija

en: equals
lt: lygu

en: having a token
lt: el. pašto adresui turi būti suteiktas kodas.

en: having a valid email address
lt: el. pašto adresas turi būti galiojantis;

en: hh:mm
lt: vv:mm

en: hours
lt: valandos

en: is
lt: yra

en: is NOT
lt: NĖRA

en: is greater than
lt: daugiau nei

en: is greater than or equal to
lt: daugiau arba lygu

en: is less than
lt: mažiau nei

en: is less than or equal to
lt: mažiau arba lygu

en: is matched (regexp)
lt: atitinka (regexp)

en: minitab method
lt: minitab metodas

en: mins
lt: minutės

en: not checked
lt: Nepasirinkti

en: not having been sent an invitation already
lt: kvietimo laiškas šiuo adresu dar nebuvo išsiųstas;

en: or
lt: arba

en: page
lt: puslapis

en: queXML format (*.xml)
lt: queXML formatas (*.xml)

en: quota language settings
lt: Kalbos parinktys kvotai

en: quota members
lt: Kvotos nariai

en: responses
lt: atsakymai

en: seconds
lt: Sekundės

en: selected
lt: Pasirinkti

en: table
lt: lentelė

en: this is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
lt: Tai automatinis el. laiškas pranešantis, kad puslapyje '%s' buvo sukurtas vartotojas.

en: timings
lt: Sinchronizavimas

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
lt: Aplankykite http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php norėdami sužinoti daugiau informacijos
